Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Autor: Redakcja

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.


Data dodania: 06 grudnia 2016
Piękny i wygodny dom to nie wszystko. Do pełnego komfortu potrzebna jest jeszcze polisa, która gwarantuje sprawną likwidację ewentualnej szkody. Mając taką, każdą chwilę można spędzić nie martwiąc się o dom czy mieszkanie.
Czytaj wiecej

W DOMU poczujesz się bezpiecznie

Produkt Aviva liderem zestawienia we wrześniu 2016
Data dodania: 19 września 2016
Osoby rozważające zakup ubezpieczenia nieruchomości oczekują prostych i przejrzystych rozwiązań. Dlatego większość konsumentów decyduje się na pakiet, który ochroni dom czy mieszkanie przed finansowymi skutkami pożaru, powodzi czy włamania, a w perspektywie pozwoli rozszerzyć zakres ochrony o równie przydatne składniki.
Czytaj wiecej

Czy polisa obejmuje szkody spowodowane trąbą powietrzną?

Trąba powietrzna w zakresie podstawowego ubezpieczenia nieruchomości
Data dodania: 15 kwietnia 2016
Trąby powietrzne występowały w Polsce od zawsze. Jednak, jak wynika z badań naukowych, postępujące zmiany klimatyczne powodują wzrost zarówno liczby jak i intensywności tego zjawiska.
Czytaj wiecej
Data dodania: 15 marca 2016
Polisy często są zawierane na rok lub kilka lat. Po tak długim czasie możemy zapomnieć o kończącej się ochronie. Jeżeli agent danego towarzystwa nie zadzwonił, żeby nas poinformować o przedłużeniu umowy, możemy pozostać bez ubezpieczenia.
Czytaj wiecej

Jak rozsądnie ubezpieczyć mieszkanie?

Krótki poradnik o tym, jak ubezpieczyć mieszkanie
Data dodania: 19 lutego 2016
Od kilku lat w branży ubezpieczeń zauważalny jest pewien wskaźnik wzrostowy – coraz więcej Polaków ubezpiecza swój dom lub mieszkanie. Trend ten wynika głównie z wymogów banków, które pod kredyt hipoteczny wymagają również ubezpieczenia na wartość nabywanej nieruchomości. Kiedy już sami zdecydujemy się na zakup polisy chroniącej nasze mieszkanie, musimy wiedzieć, jak zrobić to mądrze.
Czytaj wiecej