Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 30 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Autor: Redakcja

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.


Data dodania: 06 grudnia 2016
Piękny i wygodny dom to nie wszystko. Do pełnego komfortu potrzebna jest jeszcze polisa, która gwarantuje sprawną likwidację ewentualnej szkody. Mając taką, każdą chwilę można spędzić nie martwiąc się o dom czy mieszkanie.
Czytaj wiecej

W DOMU poczujesz się bezpiecznie

Produkt Aviva liderem zestawienia we wrześniu 2016
Data dodania: 19 września 2016
Osoby rozważające zakup ubezpieczenia nieruchomości oczekują prostych i przejrzystych rozwiązań. Dlatego większość konsumentów decyduje się na pakiet, który ochroni dom czy mieszkanie przed finansowymi skutkami pożaru, powodzi czy włamania, a w perspektywie pozwoli rozszerzyć zakres ochrony o równie przydatne składniki.
Czytaj wiecej

Czy polisa obejmuje szkody spowodowane trąbą powietrzną?

Trąba powietrzna w zakresie podstawowego ubezpieczenia nieruchomości
Data dodania: 15 kwietnia 2016
Trąby powietrzne występowały w Polsce od zawsze. Jednak, jak wynika z badań naukowych, postępujące zmiany klimatyczne powodują wzrost zarówno liczby jak i intensywności tego zjawiska.
Czytaj wiecej
Data dodania: 15 marca 2016
Polisy często są zawierane na rok lub kilka lat. Po tak długim czasie możemy zapomnieć o kończącej się ochronie. Jeżeli agent danego towarzystwa nie zadzwonił, żeby nas poinformować o przedłużeniu umowy, możemy pozostać bez ubezpieczenia.
Czytaj wiecej
Data dodania: 11 marca 2016
Każdy właściciel, chcący ubezpieczyć swoją nieruchomość może popełnić podstawowe błędy przy zakupie ubezpieczenia. Głównym, nagminnie występującym, jest wybór niedostatecznej ochrony. Jak zatem ich uniknąć?
Czytaj wiecej