Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Ochrona nieruchomości w formule All Risks

Czy liczba ryzyk wpływa na cenę polisy mieszkaniowej?
21 wrzesień 2017
Zaletą jak największego zakresu ochrony w polisie mieszkaniowej jest niewątpliwie poczucie komfortu i pewność, że za każde zdarzenie losowe będzie zrekompensowane kwotą odszkodowania. Czy takie ubezpieczenie jest kosztowne i rzeczywiście chroni przed skutkami wszystkich zdarzeń?
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie domu jednorodzinnego?

Przegląd ofert z kalkulatora ubezpieczeń
12 wrzesień 2017
Posiadanie domu jednorodzinnego to wciąż dla wielu rodzin prestiż i komfort wynikający z większej powierzchni użytkowej niż w przypadku mieszkania w bloku. Jak pokazują statystyki, domy cieszą się wśród Polaków sporym powodzeniem, a w związku z tym dobrze jest pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu tego typu nieruchomości.
Czytaj więcej

Oferta ubezpieczenia nieruchomości Warta

Porównanie produktów Warta Dom, Warta Dom Komfort i Warta Dom 24+
31 sierpień 2017
Towarzystwa ubezpieczeniowe obecne na polskim rynku często posiadają w swej ofercie produkty bliźniaczo podobne do siebie. Dla przykładu przyjrzymy się towarzystwu Warta, które swoim klientom proponuje różne rozwiązania w zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania. W czym tkwi różnica i kto może skorzystać z proponowanych wariantów?
Czytaj więcej

Na czym polega zakup polisy mieszkaniowej w banku?

Różnica między zakupem polisy w banku i porównywarce
02 sierpień 2017
Zakup ubezpieczenia nieruchomości jest kwestią dobrowolną. Tak przynajmniej wynika z przepisów prawa obowiązujących w Polsce. Jednak w praktyce polisa mieszkaniowa jest dodawana do innych produktów, np. kredytu hipotecznego. Czy w tej kwestii konsumenci mają alternatywę?
Czytaj więcej

3 najlepsze produkty ubezpieczenia mieszkania

Czym kierować się przy wyborze polisy mieszkaniowej?
26 lipiec 2017
Czy istnieje sposób na wybranie idealnego produktu, np. polisy mieszkaniowej? To, czy ubezpieczenie będzie idealne, okaże się w momencie wypłaty odszkodowania, natomiast można zrobić wiele, aby polisa nie była źródłem rozczarowania. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej