Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Gdzie kupię ubezpieczenie dla domu z ogrodem?

Ochrona nieruchomości i elementów posesji
18 kwiecień 2017
Gdzie kupię ubezpieczenie dla domu z ogrodem? Podstawowa wersja ubezpieczenia mienia dotyczy zdarzeń losowych, których skutki finansowe mogą dotknąć nieruchomość. Chronione może być także mienie znajdujące się poza domem w obrębie działki, tj. garaż, altana i inne obiekty małej architektury z ogrodzeniem włącznie. Czy ogród też wchodzi w ten zakres?

Ubezpieczenie budynku a indywidualna polisa mieszkaniowa

Za co odpowiada wspólnota mieszkaniowa i lokator?
04 kwiecień 2017
Ubezpieczenie budynku a indywidualna polisa mieszkaniowa Liczenie na to, że powstałe w lokalu szkody pokryje polisa wspólnoty mieszkaniowej, może okazać się błędne. Dlatego lepiej wykupić indywidualne ubezpieczenie chroniące finansowo przynajmniej od wybranych zdarzeń losowych. Korzyści z bycia zapobiegliwym mogą okazać się bezcenne.

Gdzie kupić ubezpieczenie nieruchomości biurowych?

Dla działalności gospodarczej wymagana jest dopasowana polisa
21 marzec 2017
Gdzie kupić ubezpieczenie nieruchomości biurowych? Polisa, która z nazwy jest mieszkaniową, dotyczy nieruchomości zamieszkanych przez lokatorów, którzy nie prowadzą w domu czy mieszkaniu działalności gospodarczej. W przeciwnym wypadku muszą oni zaznaczyć taką opcję na etapie wyboru produktu ubezpieczeniowego w sieci.
06 marzec 2017
Czym jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego przy kredycie mieszkaniowym? Wiele osób może zastanawiać się co to jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego i czy taki zapis jest w ogóle zgodny z polskim prawem. To dodatkowe zabezpieczenie dla banku sprawia, że wysokość kredytu ulega zmianie – niestety na niekorzyść klienta.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt