Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Najwięcej za ubezpieczenie domu zapłacą mieszkańcy Warszawy? Sprawdź ranking

W zestawieniu Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice i Toruń
30 listopad 2017
Jednym z podstawowych czynników wpływających na wysokość polisy jest cena nieruchomości. Dom znajdujący się w dużym mieście będzie miał większą wartość niż ten sam rodzaj budynku na prowincji. Czy to automatycznie oznacza, że największą składkę zapłacą lokatorzy domów ze stolicy?
Czytaj więcej

Jak ograniczyć ryzyko w trakcie budowy domu?

Czynniki powodujące opóźnienie prac na placu budowy
20 listopad 2017
Wybudowanie i urządzenie domu to niemały wydatek i aby ta inwestycja nie ciągnęła się w nieskończoność, wielu decyduje się na zaciągnięcie pożyczki. Aby budowa domu przebiegała zgodnie z planem i nie wiązała się z dodatkowymi kosztami, trzeba nie tylko sporego zapasu gotówki, ale również odpowiedniego zabezpieczenia nieruchomości.
Czytaj więcej
20 październik 2017
Nieubezpieczony dom, mieszkanie czy budynek w budowie to tykająca bomba finansowa – w razie jakiejkolwiek szkody lokator za wszystko zapłaci z własnej kieszeni. Chyba że za niewielką opłatą zdecyduje się na wsparcie ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego. Podpowiadamy, co zrobić, aby polisa mieszkaniowa nie okazała się chybionym zakupem.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie ze spółdzielni czy indywidualnie?

Zakres i możliwości polisy mieszkaniowej
19 październik 2017
Rośnie zainteresowanie Polaków polisami mieszkaniowymi. Chociaż większość osób decyduje się na samodzielne wykupienie ubezpieczenia, niektórzy mieszkańcy korzystają z ubezpieczenia grupowego zaproponowanego przez spółdzielnię. Która opcja jest korzystniejsza i dlaczego?
Czytaj więcej

W którym mieście najniższe składki za ubezpieczenie mieszkania?

W zestawieniu Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice i Toruń
10 październik 2017
W Polsce w ostatnich latach zapotrzebowanie na nieruchomości stale rośnie, a wraz z nim ceny metra kwadratowego. Największy popyt jest odnotowywany w dużych miastach, gdzie szansa na znalezienie lepiej płatnej pracy pozwala szybciej stać się właścicielem mieszkania, nawet zakupionego na kredyt. Czy ceny polis mieszkaniowych są uzależnione od lokalizacji?
Czytaj więcej