Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Kalkulator ubezpieczeń mieszkaniowych już dostępny!

Czym jest i jak działa kalkulator?

Data dodania: 15 listopada 2013

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Dziś udostępniliśmy narzędzie do porównywania składek za ubezpieczenia nieruchomości, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Kalkulator ubezpieczeń mieszkaniowych jest dostępny na naszej stronie za darmo, nie wymaga rejestracji w serwisie i umożliwia zakup najlepszej polisy.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 

Chcieliśmy zrobić narzędzie, które umożliwi wszystkim osobom zainteresowanym zakupem ubezpieczenia nieruchomości porównanie ofert kilku towarzystw ubezpieczeniowych przed dokonaniem zakupu. Wiemy jak uciążliwa jest wędrówka po placówkach różnych ubezpieczycieli i kontakty z agentami, dlatego stworzyliśmy coś, co pozwala na porównanie ofert w ciągu 5 minut

Staraliśmy się, aby kalkulator ubezpieczeń mieszkaniowych był funkcjonalny, intuicyjny, przyjazny i przejrzysty. Pracowaliśmy nad formularzem kwotacyjnym dążąc do tego, aby był on możliwie krótki, łatwy do wypełnienia, a jednocześnie pobierał tylko dane niezbędne do obliczenia składki za ubezpieczenie. 

Formularz kalkulatora nieruchomości

Po wypełnieniu formularza w ciągu 1 sekundy użytkownik widzi tabelę wynikową z porównaniem składek różnych firm od najtańszej do najdroższej. Na chwilę obecną porównujemy składki Concordii, InterRisk, Inter Ubezpieczenia i PZU, ale systematycznie będziemy do kalkulatora wdrażać kolejne firmy. 

W tabeli znajdują się także szczegóły oferty, takie jak sumy ubezpieczenia i dodatkowe informacje. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się na zakup najlepszej polisy, wystarczy że kliknie w przycisk "Kup teraz" i poda dane kontaktowe. Opiekun Zamówienia skontaktuje się z osobą zamawiającą polisę w ciągu dwóch dni roboczych i poprowadzi przez proces zakupu. 

Tabela wynikowa kalkulatora

Należy pamiętać, że do porównania ofert nie trzeba rejestrować się w serwisie ani podawać danych osobowych. Druga rzecz, o której należy pamiętać, to że nawet złożenie zamówienie nie jest zobowiązujące, oznacza tylko kontakt z Opiekunem Zamówienia, który wystawi polisę tylko w przypadku potwierdzenia chęci zakupu.

 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.