Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 19 maja 2014
Data aktualizacji: 25 kwietnia 2019

Najtańsza polisa w kwietniu 2014 za 53 zł

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

W końcu wyłoniliśmy najtańszą polisę, która sprzedała się za pośrednictwem naszego serwisu w kwietniu 2014 roku. Klient ubezpieczył mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich od ognia i innych zdarzeń losowych za jedyne 53 zł!

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

W serwisie umożliwiamy zakup ubezpieczeń nieruchomości w systemie direct, czyli za pośrednictwem telefonu i internetu.

Część ubezpieczeń jest obsługiwana przez naszą multiagencję - są to polisy towarzystw działających stacjonarnie, np. Concordia i Inter Polsa. Część ubezpieczeń jest obsługiwana przez towarzystwa ubezpieczeniowe na ich stronach internetowych, np. Warta Direct, Aviva Direct, Generali Direct. 

Po zebraniu wszystkich raportów z kwietnia okazuje się, że wbrew pozorom to nie towarzystwo directowe a stacjonarne było w stanie zaoferować naszemu Klientowi najtańszą polisę mieszkaniową. 

Klient z Ząbkowic Śląskich kupił ubezpieczenie mieszkania w podstawowym zakresie, czyli od ognia i innych zdarzeń losowych, za 53 zł (składka roczna) w Inter Polsce. To już drugi rok tego Klienta w w/w towarzystwie ubezpieczeniowym. 

Inter Polska - logotyp

Inter Polska, mimo że nie jest bardzo popularnym towarzystwem ubezpieczeniowym i nie jest obecna w środkach masowego przekazu, proponuje swoim Klientom bardzo atrakcyjne ceny za ubezpieczenie nieruchomości. 

Jeśli wahacie się przed zakupem polisy w towarzystwie Inter Polska z uwagi na niską rozpoznawalność marki i macie obawy przed powierzeniem firmie opieki nad swoim majątkiem, zapraszam do zapoznania się z opisem Inter Polski w naszym serwisie lub bezpośrednio na stronę oficjalną towarzystwa Inter Polska, gdzie możecie uzyskać informacje na temat prowadzonej działalnosci i produktów oferowanych przez ubezpieczyciela.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.