Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 32 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Informacje

Bezpieczeństwo

Dokonywanie zakupów na stronach www.ubezpieczeniemieszkania.pl wymaga wypełnienia formularzy, w których należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z Państwem oraz dokonywanie transakcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci korzystający z naszych usług zachowali swoją prywatność. Podczas logowania, wypełniania formularza, a także podczas dokonywania płatności, wykorzystujemy połączenia szyfrowanie protokołem SSL (Secure Socker Layer) z 256 bitowym kluczem. Bezpieczeństwo Państwa danych wymienianych między serwisem a Klientem gwarantuje certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej Unizeto.

W celu zagwarantowania najwyższej jakości usług, nawiązaliśmy współpracę z systemem PayU, który umożliwia naszym Klientom szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet.

Na podstawie umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi składki wpłacone na nasz rachunek traktowane są jako przekazane ubezpieczycielowi.

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. jest multiagencją, która działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod nr: 11166643/A, prowadzonym przez organ nadzoru - Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej.