Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Generali Direct

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Generali Direct

Informacje o firmie Generali Direct

Firma Generali jest częścią Grupy Generali Holding Vienna AG, a pierwsze jej oddziały w Polsce powstały już w roku 1837. Obecnie w skład Grupy Generali Polska wchodzą następujące spółki:

  • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.

  • Generali Finance Sp z o.o.

  • Generali AutoProgram Sp z o.o.

Największy sukces sprzedażowy Grupa odniosła w roku 2011, kiedy to skonsolidowany zysk netto Grupy Generali wyniósł 97,5 mln zł i był niemal 5-krotnie wyższy niż w roku poprzednim.

Firma oferuje szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych w obszarze życia i majątku zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Generali Diret jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A., która umożliwia zakup ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, turystycznych, NNW i OFE w systemie direct, czyli przez internet i telefon.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe Generali Direct

Ubezpieczenie mieszkania Generali Direct oferuje w ramach pakietu „Dom i Rodzina”. Polisa gwarantuje ochronę nieruchomości w razie ognia i innych zdarzeń losowych. Dodatkowo można ubezpieczyć elementy stałe i ruchome od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji. Poznaj szczegóły ubezpieczenia:

 

Dane kontaktowe

Grupa Generali Polska

Ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

tel. (22) 543-05-43

infolinia: 801-343-343

Generali Direct

tel. 1 95 05
fax (22) 543 08 90
e-mail: direct@generali.plFormularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt