Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 2 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 24 marca 2020 Data aktualizacji: 24 marca 2020
Współcześnie polisy mieszkaniowe najprościej jest nabywać online. Minimalizujemy w ten sposób liczbę formalności, a przy okazji możemy sprawnie porównać ze sobą oferty różnych towarzystw, by na tej podstawie wybrać najatrakcyjniejszą. Tłumaczymy, jak to wygląda w praktyce
Czytaj więcej
Data dodania: 10 marca 2020 Data aktualizacji: 24 marca 2020
Remont mieszkania często generuje dodatkowe koszty, które mogą być wynikiem przypadkowych zniszczeń. Rozszczelniona rura, stłuczone lustro czy awaria sprzętu w wyniku przepięcia to przykłady takich zdarzeń. Sprawdziliśmy, jak można się przed nimi zabezpieczyć z polisy mieszkaniowej.
Czytaj więcej

Czy do ubezpieczenia domu potrzebny jest kominiarz?

Przegląd kominiarski a ubezpieczenie
Data dodania: 21 lutego 2020 Data aktualizacji: 18 marca 2020
Pożar to jeden z najgroźniejszych żywiołów, który może doszczętnie zniszczyć nieruchomość wraz z całym wyposażeniem. Dlatego warto nie tylko dbać o regularne przeglądy kominiarskie, ale też chronić mienie za pomocą polisy mieszkaniowej.
Czytaj więcej
Data dodania: 14 lutego 2020 Data aktualizacji: 12 marca 2020
Uderzenie pioruna, ulewny deszcz czy potężne podmuchy wiatru to tylko część zagrożeń, jakie może przynieść burza. Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie domu od burzy będzie przydatne, aby kompleksowo zabezpieczyć nieruchomość przed tego typu szkodami.
Czytaj więcej
Data dodania: 21 stycznia 2020 Data aktualizacji: 12 marca 2020
Każdy z nas posiada w domu sprzęt elektroniczny, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, ile łącznie może on kosztować. Po zsumowaniu wszystkich tego typu akcesoriów może nam wyjść kilkanaście albo i kilkadziesiąt tysięcy złotych, tak drogie mienie warto chronić w ramach polisy mieszkaniowej, m. in. przed przepięciami.
Czytaj więcej