Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 36 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 25 września 2020 Data aktualizacji: 25 września 2020
Ryzyko włamania do domu można zmniejszyć, ale nigdy wyeliminować w stu procentach. Jedyną gwarancję, jaką możemy tutaj uzyskać, to odszkodowanie za skradzione przedmioty z polisy mieszkaniowej. Wyjaśniamy, jak w szczegółach wygląda taka ochrona i ile kosztuje.
Czytaj więcej
Data dodania: 31 sierpnia 2020 Data aktualizacji: 31 sierpnia 2020
Ubezpieczenie nagrobka może przydać się na wypadek powodzi, upadku drzewa w czasie wichury czy aktów wandalizmu. Sprawdziliśmy, jakie dokładnie szkody uwzględnia takie ubezpieczenie, ile kosztuje, a także u których ubezpieczycieli można je wykupić.
Czytaj więcej
Data dodania: 27 sierpnia 2020 Data aktualizacji: 27 sierpnia 2020
Ruchomości domowe, czyli wyposażenie nieprzytwierdzone do podłoża na stałe, to często bardzo istotny element wartości całego mieszkania. Ubezpieczenie mienia ruchomego z pewnością warto rozważyć. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.
Czytaj więcej
Data dodania: 23 lipca 2020 Data aktualizacji: 23 lipca 2020
Bycie ubezpieczonym wiąże się z przywilejami, ale i obowiązkami, których trzeba dopełnić, aby móc liczyć na odszkodowanie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wybierania polisy mieszkaniowej i o czym pamiętać, żeby otrzymać właściwe odszkodowanie.
Czytaj więcej
Data dodania: 17 lipca 2020 Data aktualizacji: 17 lipca 2020
Polisa mieszkaniowa może zabezpieczyć finansowo mienie zgromadzone na obszarze nieruchomości i na posesji. Sprawdziliśmy też, jak wygląda kwestia ubezpieczenia rzeczy osobistych od rabunku poza miejscem ubezpieczenia w poszczególnych towarzystwach.
Czytaj więcej