Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 18 czerwca 2020 Data aktualizacji: 18 czerwca 2020
W polisach mieszkaniowych wyodrębnia się kilka części składowych nieruchomości. Tą najbardziej podstawową są tzw. mury. Tłumaczymy, jak definiuje się to pojęcie, przed czym można mury ubezpieczyć i ile to będzie kosztowało.
Czytaj więcej
Data dodania: 08 czerwca 2020 Data aktualizacji: 18 czerwca 2020
Polisa mieszkaniowa chroniąca zamontowaną na nim instalację fotowoltaiczną kosztuje ok. 400 zł rocznie, podczas gdy tylko za jedno ogniwo takiej instalacji zapłacimy 500 zł. Podpowiadamy, które towarzystwa oferują ochronę fotowoltaiki i w jakim zakresie.
Czytaj więcej
Data dodania: 01 czerwca 2020 Data aktualizacji: 01 czerwca 2020
Polisa dla domu drewnianego może być nawet dwukrotnie droższa, niż dla murowanego. Przyczyną takiej różnicy jest większe ryzyko wystąpienia pożaru. Wyjaśniamy, jaka konstrukcja budynku oznacza palną, a jaka niepalną i jak wygląda ubezpieczenie nieruchomości podatnych na ogień.
Czytaj więcej
Data dodania: 19 maja 2020 Data aktualizacji: 19 maja 2020
Jeśli zaniżymy wartość domu czy mieszkania przy zakupie ubezpieczenia, możemy stracić nawet kilkaset tysięcy złotych. O tyle mniej otrzymamy pieniędzy na pokrycie ewentualnej szkody. Zawyżanie wartości też niewiele da, tyle że zapłacimy za polisę niepotrzebnie o kilkaset złotych więcej.
Czytaj więcej
Data dodania: 07 maja 2020 Data aktualizacji: 21 maja 2020
Z polisy mieszkaniowej można ubezpieczyć zwierzęta domowe, nie tylko psy i koty, ale i papugi, szynszyle, a nawet konie i pszczoły. Przykładowa polisa chroniąca zwierzęta trzymane w mieszkaniu w Warszawie to roczny koszt w wysokości ok. 300 zł. Wyjaśniamy, jak powinno wyglądać takie ubezpieczenie.
Czytaj więcej