Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Ranking ubezpieczeń mieszkania i domu 2020

 

Ranking polis mieszkaniowych – dlaczego powstał?

Ranking ubezpieczeń nieruchomości to zestawienie TU, które zdaniem klientów są najlepsze na rynku w 2020 roku. Ranking opracowaliśmy po to, by pomóc wszystkim poszukującym dobrej polisy ubezpieczeniowej odnaleźć się w gąszczu ofert. Dzięki niemu nie musisz tracisz czasu i energii na przeszukiwanie Internetu – w jednym miejscu poznasz czołowych ubezpieczycieli i zakres ich ofert. Z łatwością dobierzesz TU do swoich potrzeb. Od tego jakie towarzystwo ubezpieczeniowe wybierzesz wiele zależy. Dobry i sprawdzony ubezpieczyciel zapewni Ci wysoką jakość obsługi, przejrzystą umowę, sprawny proces likwidacji szkody i należyte odszkodowanie.

 

1
Generali

Generali

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie.

W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany mode...

Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
85%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
2
Link4

Link4

Link4 działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Podczas, gdy na początku swojej działalności Link4 oferowało jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży....

Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
75%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
3
InterPolska

InterPolska

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. swoją działalność na polskim rynku ubezpieczeń rozpoczęło w 1991 r. Grupę INTER obecnie tworzą: TU Inter Polska SA oraz TU INTER ŻYCIE Polska S. Akcjonariuszem towarzystw jest Grupa Ubezpieczeniowa INTER, której początki sięgają 1926 roku, a która jest dzisiaj jedną z wiodących marek w Niemczech, oferujących ubezpieczenia zdrowotne oraz...

Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
69%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
4
Concordia

Concordia

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpiec...

Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
67%
Zagłosuj     
Oddano już 123 głosów.
5
Aviva

Aviva

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.

Aviva jest liderem na swoim macierzystym rynku bry...

Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
65%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
6
Proama

Proama

Ubezpieczenie nieruchomości w Proama jest dostępne w 3 wariantach: EKO-Cesja, Optimum i Premium. Jednym z rozszerzeń jest pakiet Assistance, który obejmuje lokatorów ubezpieczonych domów i mieszkań, ale także rowerzystów. Ci ostatni mogą liczyć na pomoc i transport w razie wypadku czy awarii roweru poza miejscem zamieszkania. OC w życiu prywatnym w Proama daje możliwość wyboru oc...
Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
57%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
7
mtu24.pl

mtu24.pl

Polisa mieszkaniowa w mtu24.pl to ochrona dla właścicieli nieruchomości wartych nawet 1 000 000 zł. Jednym z rozszerzeń jest architektura ogrodu. W ramach tej polisy można finansowo chronić ogrodzenie, altanę, fontannę, grill czy przydomowy basen. Ubezpieczyciel proponuje 3 warianty dopasowane do indywidualnych potrzeb: do kredytu hipotecznego, dla wynajmujących mieszkanie i dla ch...
Oblicz składkę Dowiedz się więcej
Poziom zadowolenia klienta
55%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.


Porównałeś jakość obsługi? Porównaj także ceny!

Ranking ubezpieczeń nieruchomości – kto go opracował?

Ranking ubezpieczeń domu i mieszkania opracowali eksperci ds. ubezpieczeń nieruchomości. W oparciu o analizę potrzeb klientów, zebrali najlepsze oferty na rynku. W kilku słowach przedstawili najważniejsze informacje o każdym z TU. Ranking ubezpieczeń nieruchomości tworzą także sami klienci – każdy może oddać swój głos.

 

Co zawiera ranking polis mieszkaniowych?

Ranking ubezpieczeń mieszkania i domu zawiera najważniejsze informacje o czołowych ubezpieczycielach na rynku: od kiedy działa TU,  co wchodzi w zakres jego usług, liczbę oddziałów, a także informacje na temat zdobytych nagród i wyróżnień. Przy każdym TU widoczny jest również poziom zadowolenia klientów. Twórcy rankingu pomyśleli też o szybkim sprawdzeniu cen – przechodząc do kalkulatora, z łatwością obliczysz składkę polisy dla swojego mieszkania, domu, nieruchomości.

 

Jakie TU obejmuje ranking ubezpieczeń mieszkaniowych?

Ranking polis mieszkaniowych obejmuje najbardziej popularne towarzystwa ubezpieczeniowe, tj. Generali, Link4 czy Aviva, jak również te nieco mniej znane, ale także bardzo cenione: Inter Ubezpieczenia, Concordia, Mtu24 i kilku innych. A więc do dzieła – zapoznaj się z rankingiem ubezpieczeń nieruchomości i wytypuj najlepszą dla siebie polisę. A jeśli już wcześniej korzystałeś z usług któregoś z TU, oddaj swój głos, by pomóc w wyborze innym.