Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 6 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Artykuły

Najciekawsze artykuły na temat ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 07 listopada 2014 Data aktualizacji: 13 kwietnia 2018
Ubezpieczenie nieruchomości stanowiącej własność jednej osoby nie stanowi w dzisiejszych czasach większego problemu – szeroki dostęp do poradników oraz kalkulator ubezpieczenia online pozwalają w szybki i wygodny sposób znaleźć najlepszą polisę. Co jednak, jeżeli zajmujemy lokal w budynku wielorodzinnym? Co musimy zrobić, by zapewnić sobie, swoim bliskim oraz swojemu majątkowi niezbędną ochronę przed wszystkim, co przyniesie los? Wreszcie – czy decyzja o ubezpieczeniu budynku wielorodzinnego należy tylko do nas?
Czytaj wiecej

Ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego

Kiedy polisa jest obowiązkowa?
Data dodania: 27 października 2014 Data aktualizacji: 27 sierpnia 2018
Zainteresowanie domem poza miastem nie słabnie. Na taką nieruchomość decyduje się coraz więcej osób zmęczonych życiem w pośpiechu, jednak nowi mieszkańcy wsi niekoniecznie są rolnikami. Czy wówczas dom i przynależne budynki gospodarcze trzeba ubezpieczyć?
Czytaj wiecej
Data dodania: 18 września 2014
Bardzo ważną kwestią przy zakupie ubezpieczenia mieszkania lub domu jest właściwy dobór sumy ubezpieczenia nieruchomości. Podawanie wartości mieszkania lub domu „na oko” może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Czym jest niedoubezpieczenie i nadubezpieczenie nieruchomości?
Czytaj wiecej
Data dodania: 29 sierpnia 2014
Szukasz ubezpieczenia garażu lub polisy chroniącej inne budowle znajdujące się poza domem? Jak znaleźć taką polisę? Czy ubezpieczenie garażu i innych dodatkowych budowli poza domem możliwe jest bez zakupu ubezpieczenia nieruchomości? O czym należy pamiętać przed zakupem takiej polisy?
Czytaj wiecej
Data dodania: 25 lipca 2014
Drewniany dom ma wiele zalet, ale jego posiadanie wiąże się z większym ryzykiem ubezpieczeniowym z powodu łatwopalnej konstrukcji. Czy każdy ubezpieczyciel stosuje zwyżki przy zakupie ubezpieczenia domu drewnianego? Jak wybrać najlepszą polisę dla takiej nieruchomości?
Czytaj wiecej