Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Domowe Assistance – czy warto?

Data dodania: 21 kwietnia 2015

Średnia ocena: 4.20

Dziękujemy za oddanie głosu.

Niestety nie każdy z nas jest złotą rączką, dlatego zatkana rura, niespodziewana awaria pralki, czy zablokowany zamek w drzwiach, w najmniej odpowiednim momencie mogą nas nieprzyjemnie zaskoczyć i przysporzyć sporych kłopotów. Jak szybko uporać się z tego typu niedogodnościami? Ochronę na wypadek tego typu zdarzeń zapewnia domowe assistance.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Dla kogo?

Assistance domowe jest znakomitym produktem dla osób, które nie są przygotowane na sytuacje awaryjne i pierwsza myśl, jaka przychodzi im do głowy podczas przykrego zdarzenia to: gdzie znajdę szybko kogoś, kto się na tym zna i mi pomoże...? Zanim uda nam się znaleźć właściwą osobę: sąsiada, znajomego, kogoś z rodziny czy polecenia, może minąć dużo czasu. W takich sytuacjach warto mieć assistance domowe – od uzyskania pomocy dzieli Cię jeden telefon do centrali alarmowego assistance. W przypadku takiego ubezpieczenia, żadna kryzysowa sytuacja nie jest CI straszna, bowiem wystarczy zadzwonić pod wskazany numer, a towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizuje w trybie ekspresowym pomoc i wezwie do Ciebie kogo trzeba.

Warto pamiętać!

Bardzo wiele osób sceptycznie podchodzi do zakupu assistance, ponieważ kojarzy mu się z ubezpieczeniem domu/mieszkania. Między jednym i drugim występuje zasadnicza różnica. Ubezpieczenie nieruchomości chroni na wypadek zajścia zdarzenia losowego zapewniając wypłatę odszkodowania, czyli pokrycie kosztów koniecznych do przywrócenia mieszkania do stanu sprzed zdarzenia. Assistance z kolei jest realną pomocą, polegającą na fachowym usunięciu szkody przez profesjonalistę. Jakby nie patrzeć, jest to idealne uzupełnienie polisy mieszkaniowej o świadczenia, które w trudnej sytuacji pomogą uzyskać nad nią kontrolę i zminimalizować jej nieprzyjemne skutki.

Jeśli majsterkowanie nie jest naszą profesją i chcemy się zabezpieczyć na wypadek niemiłych niespodzianek w domowym zaciszu, to warto zainwestować w assistance. Szybka, sprawna i profesjonalna pomoc po wykonaniu jednego telefonu, która będzie kosztować nas niewiele i pozwoli wiele zaoszczędzić – zarówno nerwów, jak i pieniędzy. 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.