Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 10 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Poradnik ubezpieczeń nieruchomości

5 najważniejszych pytań o ubezpieczenie nieruchomości

Redakcja 14.4.2014 | 11.12.2019
Od dziś wszyscy nasi Klienci, którzy zamówili bezpłatne porównanie ofert na ubezpieczenie mieszkania lub domu otrzymują w prezencie Poradnik ubezpieczeń nieruchomości, który zawiera odpowiedzi na 5 najważniejszych pytań związanych z zakupem polisy mieszkaniowej.
Porównaj ceny

Użytkownik trafiając na nasz serwis z zamiarem zakupu ubezpieczenia mieszkania lub domu może porównać składki za ubezpieczenia 4 towarzystw w kalkulatorze, może wybrać jedno z ubezpieczeń towarzystw współpracujących z naszą multiagencją, może również zamówić porównanie kilku ofert (maksymalnie 5) przez doradców poszczególnych towarzystw. 

 

Ci ostatni Klienci zostawiają nam swój adres email, aby w ciągu kilku dni otrzymać na niego konkurencyjne oferty różnych towarzystw i wybrać najlepszą. Zanim to jednak nastąpi Klient otrzyma od nas Poradnik ubezpieczeń nieruchomości, który zawiera odpowiedzi na 5 podstawowych pytań: 

  1. Co można zabezpieczyć w ramach ubezpieczenia nieruchomości?
  2. Od czego chroni ubezpieczenie nieruchomości?
  3. Ubezpieczenie na wartość odtworzeniową, rzeczywistą czy rynkową - którą opcję wybrać?
  4. Czym jest cesja i jak ubezpieczyć nieruchomość pod kredyt?
  5. Sposoby na tanie ubezpieczenie nieruchomości. 

Poradnik Ubezpieczeń Nieruchomości

Po lekturze Klient powinien być świadomy swoich potrzeb ubezpieczeniowych, zakresu ochrony jaki powinien zapewnić swojej nieruchomości (a także swojej rodzinie) oraz sposobów na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych na ubezpieczeniu nieruchomości. 

Tworząc Poradnik staraliśmy się unikać żargonu ubezpieczeniowego, tak aby treść była przystępna również dla osób, które z ubezpieczeniami nieruchomości stykają się po raz pierwszy. Wybraliśmy również pytania, z którymi najczęściej borykają się osoby rozważające zakup polisy mieszkaniowej. 

Uznałam, że bez względu na to, czy ktoś dokonuje zakupu ubezpieczenia przez agenta, przez kalkulator ubezpieczeń czy na stronie towarzystwa ubezpieczeniowego, powinien mieć dostęp do informacji umożliwiających podjęcie dobrej decyzji. Dlatego też i w tym poście zamieszczam odnośnik do pobrania Poradnika.

Wystaczy kliknąć w zdjęcie powyżej. Poradnik otworzy się w nowym oknie. Aby zapisać go na komputerze wystarczy kliknąć w przycisk "Zapisz", który widoczny będzie w panelu w prawym dolnym rogu dokumentu. 

 

Miłej lektury!

Porównaj ceny
Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Sprawdź podobne artykuły