Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Zamknij

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja 20.12.2013
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Strona główna
/
Blog
/
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
W okresie międzyświątecznym jesteśmy dostępni pod mailem, pomagamy Wam w porównaniu składek i sprzedajemy polisy. A tymczasem przesyłamy naszym wszystkim użytkownikom i Klientom najlepsze życzenia świąteczne z niecierpliwością czekając na nowe wyzwania czekające nas w roku 2014.
Spis treści

Dziś, w piątek 20 grudnia jesteśmy ostatni dzień w tym roku w biurze (hurraaa!). Nie oznacza to jednak, że będziemy nieosiągalni w okresie między-świąteczno-sylwestrowym. Część osób idzie na urlopy, część (w tym ja i Magda, która obsługuje Wasze zamówienia na ubezpieczenia nieruchomości) pracuje zdalnie. Bierzemy laptopy do domów i jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli w okresie wolnym od pracy i między posiłkami najdzie Was ochota na porównanie składek lub kupno polisy mieszkaniowej. 

 

W tej notce chcielibyśmy życzyć wszystkim czytelnikom naszych artykułów, użytkownikom porównującym składki i wszystkim Klientom, którzy za naszym pośrednictwem zawarli ubezpieczenie domu lub mieszkania, dużo radości, zdrowia, optymizmu, ciepłej atmosfery w rodzinnym gronie, odpoczynku od dnia codziennego w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji planów i marzeń w nadchodzącym roku.

Na stronie www.ubezpieczeniemieszkania.pl będzie się dużo działo, postaramy się ułatwić Wam zakup polisy online i poszerzyć ofertę produktową, tak więc zostańcie z nami i do zobaczenia w 2014! 

"Choinka

Wesołych Świąt! 

 

Autor

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Oceń artykuł

Średnia ocena: 5.00

Głosów: 1

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.