Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Benefia24.pl

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Benefia24.pl

Informacje o firmie BENEFIA

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa od 22 września 1999 roku. Jedynym akcjonariuszem Spółki jest austriacka grupa ubezpieczeniowo-bankowa Vienna Insurance Group, która jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. BENEFIA TU S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową bezpośrednią i reasekuracyjną w zakresie ubezpieczeń osobowych i majątkowych.

Spółka dynamicznie się rozwija, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia, które zdobyła w ciągu ostatnich lat, m.in. „FIRMA ROKU 2004” - nagroda przyznana przez Polski Klub Biznesu, „Najlepsza Istytucja Finansowa Rzeczpospolitej” w 2007 roku oraz nagroda dla najlepszej firmy ubezpieczeń majątkowych spółki VIG Polska przyznana w roku 2012.

Do Grupy BENEFIA należy również spółka BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., która specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie oraz Bankassurance.

W maju 2006 roku ubezpieczyciel otworzył nowy kanał sprzedaży Benefia24.pl, który umożliwia zakup produktów obu Spółek Grupy przez internet.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe BENEFIA

W zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania BENEFIA oferuje kilka produktów, których zakres ochrony można dopasowywać według indywidualnych potrzeb. Sprawdź szczegóły ubezpieczeń oferowanych przez BENEFIĘ:

 

Dane kontaktowe

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG
BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. VIG

Al. Jerozolimskie 162 A
02-342 Warszawa

tel. (22) 544 14 30

fax (22) 544 14 38

 

Benefia24.pl

tel. (22) 544 14 14

e-mail: benefia24@benefia.pl  Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt