Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Benefia

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Benefia

Informacje o firmie BENEFIA

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa od 22 września 1999 roku. Jedynym akcjonariuszem Spółki jest austriacka grupa ubezpieczeniowo-bankowa Vienna Insurance Group, która jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. BENEFIA TU S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową bezpośrednią i reasekuracyjną w zakresie ubezpieczeń osobowych i majątkowych.

Spółka dynamicznie się rozwija, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia, które zdobyła w ciągu ostatnich lat, m.in. "FIRMA ROKU 2004" - nagroda przyznana przez Polski Klub Biznesu, "Najlepsza Istytucja Finansowa Rzeczpospolitej" w 2007 roku oraz nagroda dla najlepszej firmy ubezpieczeń majątkowych spółki VIG Polska przyznana w roku 2012.

Do Grupy BENEFIA należy również spółka BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., która specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie oraz Bankassurance.

W maju 2006 roku ubezpieczyciel otworzył nowy kanał sprzedaży Benefia24.pl, który umożliwia zakup produktów obu Spółek Grupy przez internet.


Ubezpieczenia mieszkaniowe BENEFIA

W zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania BENEFIA oferuje kilka produktów, których zakres ochrony można dopasowywać według indywidualnych potrzeb. Sprawdź szczegóły ubezpieczeń oferowanych przez BENEFIĘ:


Dane kontaktowe

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG
BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. VIG

Al. Jerozolimskie 162 A
02-342 Warszawa

tel. (22) 544 14 30
fax (22) 544 14 38

Benefia24.pl
tel. (22) 544 14 14
e-mail: benefia24@benefia.pl