Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Concordia

Ubezpieczenie dla lokatorów Concordia

Jeśli wynajmujesz mieszkanie pamiętaj, że jego właściciel nie ubezpiecza prywatnych przedmiotów należących do lokatora (np. komputera, ubrań, mebli, roweru) ani jego odpowiedzialności cywilnej (np. w przypadku wyrządzenia szkód osobom trzecim w związku z użytkowaniem mieszkania).

 

Ubezpieczenie dla lokatorów Concordia adresowane jest do wszystkich osób zamieszkujących lokal mieszkalny na podstawie umowy najmu.

Polisa obejmuje:

 • ubezpieczenie Twojego dobytku od pożaru i innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych,

 • ochrona na wypadek kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji,

 • ubezpieczenie obejmuje laptop, aparat fotograficzny, telewizor i inne cenne przedmioty,

 • OC na wypadek, gdy zalejesz sąsiada wodą z pękniętego wężyka od pralki i nie tylko.

 

Szczegółowy zakres ubezpieczenia:

 • Ubezpieczenie ruchomości domowych od ognia i innych zdarzeń losowych – pożaru, deszczu nawalnego, huraganu, powodzi, uderzenia pioruna, gradu, wybuchu, uderzenia pojazdu, upadku statku powietrznego, itp.,

 • Ubezpieczenie ruchomości domowych od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji – obejmuje mienie, które stanie się łupem włamywacza, w szczególności te najczęściej kradzione takie, jak laptopy, telewizory, aparaty fotograficzne, sprzęt sportowy, biżuteria,

 • Odpowiedzialność cywilną - tzw. OC w życiu prywatnym – zapewnia ochronę w razie takich zdarzeń, jak: zalanie mieszkania sąsiada, pogryzienie przez psa, spowodowanie wypadu na stoku narciarskim i inne. Ubezpieczenia działa na terenie całej Polski – niezależnie od okresu zamieszkiwania w wynajmowanym mieszkaniu, dlatego nawet jeżeli wynajmujesz mieszkanie na krócej, warto ubezpieczyć się na cały rok.

  Jak kupić polisę?

 1. Kliknij przycisk „Kup polisę”.

 2. Wypełnij wniosek.

 3. Dokonaj płatności elektronicznej za ubezpieczenie przelewem bankowym bądź kartą.

 4. Po zarejestrowaniu płatności polisa zostanie przesłana na Twój adres mailowy w ciągu kilku minut.

 5. Wydrukuj polisę, stanowiącą potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia.

 6. Jeżeli polisa jest zawierana z cesją na bank, otrzymasz od nas pocztą, dokumenty, stanowiące potwierdzenie dla banku.

Ogólne warunki ubezpieczenia dla lokatorów Concordia możesz pobrać klikając w link:

Oblicz składkę

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt