Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Zamknij

Inter Polska

InterPolska

Inter Polska to firma ubezpieczeniowa, która wchodzi w skład niemieckiej Grupy Ubezpieczeniowej Inter. Grupa powstała w roku 1926 i od tamtego czasu nieprzerwanie prowadzi swoją działalność ubezpieczeniową. W Polsce początek działalności datuje się na rok 1991, kiedy to powstała firma Fortuna S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z czasem doszło do zmian zarówno w obrębie akcjonariuszy, jak i nazw, aż ostatecznie zyskała obecną nazwę, czyli – Inter Polska.

Infolinia
801 803 000
Adres e-mail
bok@interpolska.pl
Godziny pracy infolinii
Infolinia 800-1700
Strona internetowa
www.interpolska.pl

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.
Aleje Jerozolimskie 142B
02-305 Warszawa

Opinie klientów InterPolska i eksperta

gwiazda pełnagwiazda pełnagwiazda pełnagwiazda pełnagwiazda pełna

Polisa oferowana przez TU Inter Polska jest propozycją dla osób chcących zabezpieczyć finansowo nieruchomość na wypadek różnych zdarzeń losowych. Chronione może być również mienie znajdujące się poza miejscem zamieszkania, a dzięki bogatemu zakresowi assistance ubezpieczony uzyska wsparcie w razie nagłego zachorowania.

Opinia eksperta Ubezpieczeniemieszkania.pl

Ile kosztuje ubezpieczenie nieruchomości InterPolska

Ubezpieczenie mieszkania Inter Lokum w Inter Polska można zawrzeć w takim wymiarze, jaki jest potrzebny. Składka ubezpieczeniowa zależy głównie od powierzchni mieszkania i jego wartości (czyli ceny za metr mieszkania lub domu). Poniżej znajdują się przybliżone ceny takiego ubezpieczenia.

W Inter Polska za ubezpieczenie mieszkania o wartości 200 000 trzeba zapłacić 335 zł. Ubezpieczenie domu o wartości 400 000 to 461 zł, a polisa za dom w budowie składka to 570 zł. W ramach ubezpieczenia można dokupić rozszerzenia ubezpieczenia w postaci assistance, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie budynków gospodarczych i wiele innych.

Przykładowa kalkulacja dotyczy nieruchomości o różnej powierzchni – 100 m2 dla domu, 60 m2 dla mieszkania i 110 m2 dla domu w budowie - znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego w miejscowości Sierpc.

ikona dom DOM
ikona mieszkanie MIESZKANIE
ikona dom w budowie DOM W BUDOWIE
Ruchomości 20 000 zł 20 000 zł -
OC w życiu prywatnym 50 000 zł 50 000 zł -
Koszt polisy 461 zł 335 zł 570 zł

Zgłoszenie szkody w InterPolska

Jeżeli chodzi o zgłoszenie szkody, to Inter Polska oferuje dwie możliwości. Jest to kontakt telefoniczny: (22) 333 77 88 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.00. Druga możliwość to wypełnienie formularza kontaktowego na https://inter-direct.pl/zglos-szkode

kobieta z telefonem

Wasze komentarze (1)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

olaf

2021-09-08 18:07:39

właśnie zlikwidowałem szkodę w mieszkaniu. zalanie wodą z pionu kanalizacyjnego w SM ( konieczność wymiany paneli w jednym z pokoi ) zgłoszenie rano , telefon z TU , po kilku godzinach dosłanie dokumentacji mailem i przekazanie do ADM wypełnionego dok mailem ) kalkulacja szkody na dobrym poziomie. 1000 zł odszkodowanie. Jest ok. ps przy szkodzie w mieszkaniach wzywajcie pogotowie alarmowe ze spółdzielni WM itd. szybciej dostaniecie potw. zgłoszenia szkody w SM