Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Inter Polska

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Inter Polska


Informacje o firmie INTER Polska

Grupę tworzą dwa towarzystwa ubezpieczeń: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A., które odpowiednio zajmują się sprzedażą ubezpieczeń medycznych, zdrowotnych i majątkowych dla firm i Klientów indywidualnych oraz ubezpieczenia chroniące zdrowie i życie pracowników służby zdrowia.

Zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce firma otrzymała w 1991 roku, początkowo jako Towarzystwo Ubezpieczeń FORTUNA S.A., a po pozyskaniu głównego akcjonariusza – grupy ubezpieczeniowej INTER Versicherungen – jako INTER-FORTUNA S.A., aby ostatecznie w roku 2000 zmienić nazwę na INTER Polska S.A i wprowadzić pierwsze ubezpieczenie zdrowotne pod nazwą VISION.

Ubezpieczenia mieszkaniowe INTER Polska

Mimo, że szczególnym odbiorcą usług INTER Polska jest branża medyczna, dla której firma tworzy wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe, w ofercie dostępne są także kompleksowe ubezpieczenia nieruchomości dla Klientów indywidualnych, w tym:


Dane kontaktowe

TU INTER Polska S.A.
TU INTER-ŻYCIE Polska S.A.

Kopernik Office Buildings
Budynek E, IV p.
Al. Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa

tel. 22 333 75 00
fax. 22 333 75 01


Infolinia

  • dla telefonów stacjonarnych: 801 188 880
  • dla telefonów komórkowych: (22) 333 75 09