Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

InterRisk

Informacje i ubezpieczenie mieszkania InterRisk

Informacje o firmie InterRisk

Pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej firma uzyskała w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A. W 1997 roku ubezpieczyciel pozyskał znaczącego amerykańskiego inwestora: CIGNA Insurance Company. W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) dzięki pozyskaniu akcjonariusza: Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

Dnia 6 lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, a w 2012 przejęła wszystkie prawa i obowiązki towarzystwa ubezpieczeniowego PZM TU S.A. Vienna Insurance Group.

Od 3 lat firma InterRisk wykazuje ponad 1 miliard składki przypisanej brutto rocznie, posiada jedną z najlepszych ofert ubezpieczeń zdrowotnych, w 2012 była liderem sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych dla firm. Obecnie ubezpiecza 20% polskich uczelni wyższych. Posiada ponad 800 pracowników etatowych, 53 jednostki terenowe, ponad 3400 agentów i niemal 800 współpracujących spółek brokerskich.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe InterRisk

Oferta ubezpieczeniowa InterRisk skierowana jest do różnych grup Klientów, zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych. W ramach ubezpieczenia nieruchomości InterRisk oferuje trzy pakiety do wyboru:

  • Bezpieczny DOM w InterRisk” - w zakresie podstawowym polisa obejmuje ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie home assistance oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Polisę można rozszerzyć o ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie pobytu w szpitalu oraz ubezpieczenie kosztów pomocy prawnej.

  • DOM MAX” – oferta ubezpieczenia domu lub mieszkania w InterRisk, któa połączona jest z pakietami assistance i usługami concierge. Ubezpieczenie DOM MAX oferowane w formule all risks, co oznacza że gwarantuje zabezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, z wyjątkiem tych wyszczególnionych w wyłączeniach z zakresu ochrony i opisanych w OWU.

  • Bezpieczny kredyt” - polisa dla osób, które zgodnie z zawartą z bankiem umową kredytową, zobowiązane są do zawarcia umowy ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, obejmującej ochroną przedmiot stanowiący zabezpieczenie spłaty zaciągniętego kredytu oraz dokonania cesji praw z tej umowy na rzecz banku.


 

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje ubezpieczenie Twojego mieszkania w InterRisk? Sprawdź cenę za polisę InterRisk i porównaj z ofertami 4 innych towarzystw, aby dokonać najlepszego wyboru.

 

Dane kontaktowe

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG
Ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

tel. 22 537 68 03
fax 22 537 68 04, 05  Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt