Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

InterRisk

Informacje i ubezpieczenie mieszkania InterRisk

Informacje o firmie InterRisk

Pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej firma uzyskała w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A. W 1997 roku ubezpieczyciel pozyskał znaczącego amerykańskiego inwestora: CIGNA Insurance Company. W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) dzięki pozyskaniu akcjonariusza: Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

Dnia 6 lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, a w 2012 przejęła wszystkie prawa i obowiązki towarzystwa ubezpieczeniowego PZM TU S.A. Vienna Insurance Group.

Od 3 lat firma InterRisk wykazuje ponad 1 miliard składki przypisanej brutto rocznie, posiada jedną z najlepszych ofert ubezpieczeń zdrowotnych, w 2012 była liderem sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych dla firm. Obecnie ubezpiecza 20% polskich uczelni wyższych. Posiada ponad 800 pracowników etatowych, 53 jednostki terenowe, ponad 3400 agentów i niemal 800 współpracujących spółek brokerskich.


Ubezpieczenia mieszkaniowe InterRisk

Oferta ubezpieczeniowa InterRisk skierowana jest do różnych grup Klientów, zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych. W ramach ubezpieczenia nieruchomości InterRisk oferuje trzy pakiety do wyboru:

  • "Bezpieczny DOM w InterRisk" - w zakresie podstawowym polisa obejmuje ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie home assistance oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Polisę można rozszerzyć o ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie pobytu w szpitalu oraz ubezpieczenie kosztów pomocy prawnej.
  • "DOM MAX" - oferta ubezpieczenia domu lub mieszkania w InterRisk, któa połączona jest z pakietami assistance i usługami concierge. Ubezpieczenie DOM MAX oferowane w formule all risks, co oznacza że gwarantuje zabezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, z wyjątkiem tych wyszczególnionych w wyłączeniach z zakresu ochrony i opisanych w OWU.
  • "Bezpieczny kredyt" - polisa dla osób, które zgodnie z zawartą z bankiem umową kredytową, zobowiązane są do zawarcia umowy ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, obejmującej ochroną przedmiot stanowiący zabezpieczenie spłaty zaciągniętego kredytu oraz dokonania cesji praw z tej umowy na rzecz banku.

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje ubezpieczenie Twojego mieszkania w InterRisk? Sprawdź cenę za polisę InterRisk i porównaj z ofertami innych towarzystw, aby dokonać najlepszego wyboru.


Oblicz składkę


Dane kontaktowe

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG
ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

tel. 22 537 68 03
fax 22 537 68 04, 05