Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Link4

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Link4

Historia Link4

Towarzystwo działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Są pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Na początku swojej działalności oferowane były podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania oraz podróży.

18 stycznia 2010 LINK4 dokonuje zmiany wyglądu zewnętrznego: kształt logo i firmową kolorystykę. Zaawansowana technologia zapewnia 24-godzinny dostęp do usług z dowolnego miejsca w kraju.

Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymali certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. LINK4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Marka godna zaufania

Wyróżnienie jest przyznawane przez Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Otrzymują je najbardziej innowacyjne, rozwojowe i rozpoznawalne marki obecne na polskim rynku. W ramach Programu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów.

 

Link4 liderem HR w ubezpieczeniach

LINK4 zwyciężył w Konkursie Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015. To ogólnopolski program z obszaru human resources (HR). Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej, jak i strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi.

 

Laur konsumenta - GRAND PRIX 2014

LINK4 otrzymał Laur Konsumenta – Grand Prix – przysługujące wyłącznie firmom, które w trybie prowadzonego rokrocznie głosowania wśród konsumentów uzyskują czołową pozycję (złote, srebrne i brązowe godło) i utrzymują ją na przestrzeni co najmniej trzech lat.

 


Oblicz składkę