Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 36 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Proama

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Proama

Informacje o TU Proama

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która ubezpiecza już ponad milion klientów.

Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenie OC i AC oraz ubezpieczenie mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych,ubezpieczenia dla małych i średnich firm, a także ubezpieczenia osobowe.

Proama zatrudnia w Polsce ponad 600 specjalistów. Współpracuje z prawie 20 000 Osób Wykonujących Czynności Agencyjne poprzez ponad 2000 agencji. W roku 2015 roku zlikwidowała już około 60 000 szkód.

Proama uzyskała również tytuł "Gwiazda Jakości Obsługi 2014" w VII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Gwiazda Jakości Obsługi przyznawana jest firmom wysoko ocenianym przez konsumentów. Zdaniem respondentów, Gwiazda Jakości Obsługi to firma, która stosuje przyjazne procedury, jest rekomendowana przez innych klientów i godna zaufania.


Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta:

Przyjmuje wyłącznie zgłoszenia telefoniczne, pod numerem: 815 815 815* czynnym od poniedziałku do piątku 8:00-22:00, soboty 9:00-20:00.
* Numer telefonu 815 815 815 jest dostępny zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Koszt rozmowy z tym numerem liczony jest jak za połączenie na telefony stacjonarne wg taryfy danego operatora.


Adres do korespondencji:

ul. Szeligowskiego 6
20-883 Lublin
fax. 815 815 810

obsługa klienta: doradcy@proama.pl
likwidacja szkód: szkody@proama.pl

Podany powyżej adres e-mail służy wyłącznie do wymiany informacji w ramach umowy ubezpieczenia lub postępowania dotyczącego Twojej szkody.


Zamów ubezpieczenie