Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

PZU

Informacje i ubezpieczenie mieszkania PZU

Informacje o firmie PZU

Największy, najstarszy i najbardziej znany ubezpieczyciel w Polsce, którego tradycja sięga 1803 roku. Jest obecnie najbardziej dochodową instytucją finansową w kraju i rankuje bardzo dobrze w gronie ubezpieczycieli na rynku europejskim. W 2006 roku Grupa PZU uzyskała rekordowy wynik finansowy w historii polskich ubezpieczeń – zysk netto na poziomie 3,7 miliarda złotych. Firma należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych w Polsce.


Do Grupy PZU należy kilka spółek:

  • PZU S.A. - Firma macierzysta wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych.. Jest największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem obrotów, liczby Klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych i współpracujących agentów.

  • PZU Życie S.A. - Prowadzi działalność w zakresie ubezpieczń na życie, ubezpieczeń posagowych, ubezpieczeń rentowych, ubezpieczeń medycznych oraz ubezpieczeń wypadkowych i chorobowych.

  • PTE PZU S.A. - Zarządza funduszami emerytalnymi: OFE PZU Złota Jesień w ramach II filaru systemu emerytalnego oraz Dobrowolnym Funduszem Emerytalnym PZU w ramach III filaru.

  • TFI PZU S.A. - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest największe w kraju pod względem wartości zarządzanych aktywów. Zarządza środkami powierzonymi zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

  • PZU Pomoc S.A. - Została stworzona w 2009 roku i oferuje usługi uzupełniające podstawową działalność spółek PZU S.A. i PZU Życie S.A., takie jak: obsługa programów lojalnościowych, wsparcie procesów likwidacji szkód, obsługę usług typu assistance, czy sprzedaż kart PZU Pomoc.


Ubezpieczenia mieszkaniowe PZU

W ramach ubezpieczenia mieszkania PZU oferuje trzy podstawowe produkty:

  • PZU DOM Plus – ubezpieczenie dla właścicieli domów, mieszkań, a także dla osób wynajmujących nieruchomości. Polisa zapewnia kompleksową ochronę mienia od zdarzeń losowych, dewastacji, przepięcia, kradzieży z włamaniem, rabunku i akcji ratowniczej, a także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, NNW i ubezpieczenie PZU Pomoc w domu.

  • PZU DOM Letniskowy – ubezpieczenie dla osób posiadających nieruchomości wykorzystywane do celów wypoczynkowych na działkach rekreacyjnych lub na terenie ogródków działkowych. Polisa chroni nie tylko sam domek letniskowy, ale także towarzyszącą mu zabudowę (budynki gospodarcze, ogrodzenie działki, mienie ruchome). Nieruchomość i elementy stałe są chronione w razie ognia i zdarzeń losowych, elementy ruchome od kradzieży z włamaniem.

  • Ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia – ochrona obejmuje szyby i inne elementy szklane, takie jak: szyby okienne i drzwiowe, oszklenia ścienne, płyty szklane stanowiące część mebli, lustra, neony, reklamy świetlne, itp., od stłuczenia. Polisa gwarantuje pokrycie kosztów demontażu i montażu i może być rozszerzona o dodatkowe usługi związane z likwidacją szkody.

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje ubezpieczenie Twojego mieszkania w PZU? Sprawdź cenę za polisę PZU i porównaj z ofertami innych towarzystw, aby dokonać najlepszego wyboru.


Oblicz składkę


Dane kontaktowe

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA)
al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

tel. (22) 566 55 55
infolinia: 801 102 102