Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowywanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Warta

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Warta

Informacje o firmie WARTA

Historia ubezpieczyciela sięga 1920 roku, kiedy to firma została założona przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych. W 2005 roku głównym akcjonariuszem Spółki zostaje Kredyt Bank, ubezpieczyciel przechodzi rebranding i zmianę logotypu i otwiera pierwszą placówkę WARTY i Kredy Banku, w której realizuje sprzedaż produktów „pod jednym dachem”.

Rok 2012 dla WARTY jest przełomowy, gdyż Spółka pozyskuje dwóch nowych akcjonariuszy: Grupę Talanx i japońskiego ubezpieczyciela Meiji Yasuda, co stawia całą Grupę na drugiej pozycji na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Grupa WARTA składająca się z dwóch spółek (Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.) oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie – zarówno w charakterze ochronnym, jak i inwestycyjnym. Trzy wartości, którymi kieruje się ubezpieczyciel w obsłudze Klienta, to: profesjonalizm, otwartośc i szczerość oraz szacunek.

Ubezpieczenia mieszkaniowe WARTA

W ramach ochrony nieruchomości WARTA oferuje dwa pakiety ubezpieczeń: WARTA Dom+, który gwarantuje ochronę przed skutkami działania 19 rodzajów żywiołów, oraz WARTA Dom Komfort+, która działa w formule all risks, czyli gwarantuje ochronę od wszystkich ryzyk, które nie zostały wyłączone w umowie. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach WARTY, które oferujemy:

 

Dane kontaktowe

TUiR WARTA S.A.

Ul. Chmielna 85/87

00-805 Warszawa

tel. (22) 581 01 00

fax (22) 581 13 74

 

TUnŻ WARTA S.A.

Ul. Chmielna 85/87

00-805 Warszawa

tel. (22) 534 11 11

fax (22) 534 13 00


 

Infolinia: 801 308 308

Z zagranicy: (+48) 502 308 308Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Szybki kontakt
Zamknij
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.