Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Warta

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Warta

Informacje o firmie WARTA

Historia ubezpieczyciela sięga 1920 roku, kiedy to firma została założona przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych. W 2005 roku głównym akcjonariuszem Spółki zostaje Kredyt Bank, ubezpieczyciel przechodzi rebranding i zmianę logotypu i otwiera pierwszą placówkę WARTY i Kredy Banku, w której realizuje sprzedaż produktów „pod jednym dachem”.

Rok 2012 dla WARTY jest przełomowy, gdyż Spółka pozyskuje dwóch nowych akcjonariuszy: Grupę Talanx i japońskiego ubezpieczyciela Meiji Yasuda, co stawia całą Grupę na drugiej pozycji na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Grupa WARTA składająca się z dwóch spółek (Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.) oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie – zarówno w charakterze ochronnym, jak i inwestycyjnym. Trzy wartości, którymi kieruje się ubezpieczyciel w obsłudze Klienta, to: profesjonalizm, otwartośc i szczerość oraz szacunek.

Ubezpieczenia mieszkaniowe WARTA

W ramach ochrony nieruchomości WARTA oferuje dwa pakiety ubezpieczeń: WARTA Dom+, który gwarantuje ochronę przed skutkami działania 19 rodzajów żywiołów, oraz WARTA Dom Komfort+, która działa w formule all risks, czyli gwarantuje ochronę od wszystkich ryzyk, które nie zostały wyłączone w umowie. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach WARTY, które oferujemy:

 

Dane kontaktowe

TUiR WARTA S.A.

Ul. Chmielna 85/87

00-805 Warszawa

tel. (22) 581 01 00

fax (22) 581 13 74

 

TUnŻ WARTA S.A.

Ul. Chmielna 85/87

00-805 Warszawa

tel. (22) 534 11 11

fax (22) 534 13 00


 

Infolinia: 801 308 308

Z zagranicy: (+48) 502 308 308Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt