Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Zamknij

You Can Drive

YouCanDrive

You Can Drive to marka, należąca do Grupy Ergo Hestia z Sopotu. Została utworzona głównie z myślą o młodych kierowcach, dla których oferowane są w jej ramach atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne, które nie narzucają duże zwyżki za brak doświadczenia lub małe doświadczenie za kierownicą. Obecnie pod marką You Can Drive oferowane są nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne, ale również majątkowe i turystyczne.

Infolinia
(58) 555 50 60
Adres e-mail
formularz na stronie
Godziny pracy infolinii
Infolinia 800-2000
Strona internetowa
www.youcandrive.pl

ERGO Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81-731 Sopot 

Opinie klientów YouCanDrive i eksperta

gwiazda pełnagwiazda pełnagwiazda pełnagwiazda pełnagwiazda pełna

You Can Drive to młoda marka adresowana do odbiorców, którym zależy na atrakcyjnej cenie polisy mieszkaniowej, komunikacyjnej czy turystycznej. Gotowe rozwiązania, które można ze sobą łączyć, są przejrzyste i w pełni mobilne. W skład polisy mieszkaniowej wchodzą mury, wyposażenie dodatkowe i wiele opcji dodatkowych.

Opinia eksperta Ubezpieczeniemieszkania.pl

Ile kosztuje ubezpieczenie nieruchomości YouCanDrive

Ubezpieczenie nieruchomości w You Can Drive warto poprzedzić kalkulacjami, żeby wiadomo było czego się spodziewać. Składka zaś zależy od metrażu i wartości ubezpieczanego lokalu.

W polise You Can Drive składka za ubezpieczenie mieszkania o wartości 200 000 to 225 zł. Ubezpieczenie domu o wartości 400 000 to składka na poziomie 444 zł. W ramach ubezpieczenia można dokupić rozszerzenia ubezpieczenia w postaci assistance, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie budynków gospodarczych i wiele innych.

Kalkulacja została przygotowana dla nieruchomości o powierzchni 100 m2 (dom) oraz 60 m2 (mieszkanie), które znajdują się na terenie województwa mazowieckiego w miejscowości Sierpc.

ikona dom DOM
ikona mieszkanie MIESZKANIE
ikona dom w budowie DOM W BUDOWIE
Ruchomości 20 000 zł 20 000 zł -
OC w życiu prywatnym 50 000 zł 50 000 zł -
Koszt polisy 444 zł 225 zł -

Zgłoszenie szkody w YouCanDrive

Zgłoszenie szkody w You Can Drive możliwe jest telefonicznie (58) 555 50 60 lub 801 555 050 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 lub w soboty od 9 do 17. Można też skorzystać z formularza, który znajduje się na stronie grupy, do której należy You Can Drive, czyli Ergo Hestia www.ergohestia.pl.

kobieta z telefonem

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.