Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Artykuły

Najciekawsze artykuły na temat ubezpieczeń mieszkaniowych

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie lub dom?

5 kroków do zakupu najlepszej polisy
Data dodania: 09 września 2013 Data aktualizacji: 24 maja 2018
Najlepszym rozwiązaniem w ubezpieczeniu domu i mieszkania jest połączenie szerokiego zakresu ochrony z niską składką. Jednak nie wszędzie znajdziemy produkt dopasowany zarówno do naszej nieruchomości, jak i kieszeni.
Czytaj wiecej
Data dodania: 06 września 2013
Ubezpieczenie mieszkania wcale nie musi być drogie. Do zakupu taniej polisy z kompleksowym zakresem ochrony wystarczy tylko trochę wiedzy i sprytu. Oto 7 sposobów na to, jak zaoszczędzić na polisie mieszkaniowej, nie tracąc przy tym na jakości ubezpieczenia.
Czytaj wiecej
Data dodania: 03 września 2013 Data aktualizacji: 25 kwietnia 2019
Ubezpieczenie nieruchomości jest dla Ciebie ochroną finansową na wypadek, gdybyś niespodziewanie utracił swój dom lub mieszkanie, a także wyposażenie, które w nim się znajduje. Dotyczy to również wszelkich zniszczeń i uszkodzeń. Dowiedz się co zrobić, aby kupić dobrą polisę mieszkaniową.
Czytaj wiecej
Data dodania: 29 sierpnia 2013 Data aktualizacji: 25 kwietnia 2019
Ochronę nieruchomości od pożaru zawiera w podstawowym zakresie każda polisa mieszkaniowa. Ubezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych jest podstawą jeśli chcesz ubezpieczyć swój dom i obowiązkiem, jeśli chcesz wziąć kredyt na mieszkanie.
Czytaj wiecej
Data dodania: 26 sierpnia 2013
"Rzeka wezbrała i zalała kilka gospodarstw". Co jakiś czas w wiadomościach słyszymy podobne komunikaty. Tego rodzaju zjawisko nazywane jest powodzią. Jednak zaskakująca dla niejednego z nas może się okazać informacja, że z "zalaniem" - według definicji ubezpieczycieli - nie ma ona wiele wspólnego.
Czytaj wiecej