Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Artykuły

Najciekawsze artykuły na temat ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 12 grudnia 2013
Z jednej strony chciałbyś ubezpieczyć swoją nieruchomość, aby poczuć się pewniej i bezpieczniej. Z drugiej strony, każda złotówka, zwłaszcza przed świętami, jest na wagę złota. Co zrobić? Jak kupić tanio i dobrze, nie obciążając domowego budżetu zakupem polisy mieszkaniowej?
Czytaj wiecej

Jakie korzyści zapewnia polisa OC w życiu prywatnym?

Praktyczne zastosowanie umowy dodatkowej
Data dodania: 22 listopada 2013 Data aktualizacji: 12 czerwca 2018
Ubezpieczenie OC to nie tylko ochrona dla kierowców. Odpowiedzialność cywilna ma zastosowanie także w polisie mieszkaniowej. Za szkody wyrządzone osobom trzecim przez lokatorów nie trzeba będzie płacić z własnej kieszeni. Zobacz kto może skorzystać z takiej polisy i w jakich sytuacjach.
Czytaj wiecej
Data dodania: 30 października 2013
Przy zakupie polisy nieruchomości doradca zaproponował Ci dokupienie za niewielką kwotę ochrony Home Assistance? Zanim stwierdzisz, że to zbędny dodatek, za który nie chcesz płacić, sprawdź jakie korzyści oferuje. Assistance w wersji domowej przydaje się w takich sytuacjach jak np. awaria telewizora czy pralki, zatkany kran czy zatrzaśnięty zamek w drzwiach.
Czytaj wiecej

Jak zabezpieczyć się w razie szkód w wynajmowanym mieszkaniu?

Praktyczne wskazówki dla wynajmującego i najemcy
Data dodania: 22 października 2013 Data aktualizacji: 30 lipca 2018
Szkody w mieszkaniu podczas jego użytkowania mogą przytrafić się każdemu. W sytuacji gdy odpłatnie odstępujemy taką nieruchomość innym osobom i dojdzie do szkody problemem jest wskazanie winowajcy. Kto i kiedy odpowiada za zdarzenie i od czego warto wykupić polisę?
Czytaj wiecej
Data dodania: 10 września 2013
Wyobraź sobie, że huragan porywa na strzępy dom w stanie surowym, który właśnie dumnie postawiłeś. Wyobraź sobie, że awaria sieci wodociągowej podczas remontu mieszkania zalewa całe piętro sąsiadów. A teraz wyobraź sobie, ile to wszystko będzie kosztować... Nie ryzykuj, sprawdź jak ubezpieczyć dom w budowie.
Czytaj wiecej