Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Artykuły

Ubezpieczenie nieruchomości stanowiącej własność jednej osoby nie stanowi w dzisiejszych czasach większego problemu – szeroki dostęp do poradników oraz kalkulator ubezpieczenia online pozwalają w szybki i wygodny sposób znaleźć najlepszą polisę. Co jednak, jeżeli zajmujemy lokal w budynku wielorodzinnym? Co musimy zrobić, by zapewnić sobie, swoim bliskim oraz swojemu majątkowi niezbędną ochronę przed wszystkim, co przyniesie los? Wreszcie – czy decyzja o ubezpieczeniu budynku wielorodzinnego należy tylko do nas?
Czytaj wiecej

Ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego

Ubezpieczenie obowiązkowe z możliwością rozszerzenia zakresu ochrony
Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych z dnia 22 maja 2003 roku wszystkie budynki gospodarcze od momentu pokrycia dachem muszą zostać ubezpieczone od ognia i innych zdarzeń losowych. Każdorazowo umowa zawierana jest na 12 miesięcy.
Czytaj wiecej
Bardzo ważną kwestią przy zakupie ubezpieczenia mieszkania lub domu jest właściwy dobór sumy ubezpieczenia nieruchomości. Podawanie wartości mieszkania lub domu „na oko” może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Czym jest niedoubezpieczenie i nadubezpieczenie nieruchomości?
Czytaj wiecej
Szukasz ubezpieczenia garażu lub polisy chroniącej inne budowle znajdujące się poza domem? Jak znaleźć taką polisę? Czy ubezpieczenie garażu i innych dodatkowych budowli poza domem możliwe jest bez zakupu ubezpieczenia nieruchomości? O czym należy pamiętać przed zakupem takiej polisy?
Czytaj wiecej
Drewniany dom ma wiele zalet, ale jego posiadanie wiąże się z większym ryzykiem ubezpieczeniowym z powodu łatwopalnej konstrukcji. Czy każdy ubezpieczyciel stosuje zwyżki przy zakupie ubezpieczenia domu drewnianego? Jak wybrać najlepszą polisę dla takiej nieruchomości?
Czytaj wiecej