Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Artykuły

Ubezpieczenie budynków wielorodzinnych Ubezpieczenie nieruchomości stanowiącej własność jednej osoby nie stanowi w dzisiejszych czasach większego problemu – szeroki dostęp do poradników oraz kalkulator ubezpieczenia online pozwalają w szybki i wygodny sposób znaleźć najlepszą polisę. Co jednak, jeżeli zajmujemy lokal w budynku wielorodzinnym? Co musimy zrobić, by zapewnić sobie, swoim bliskim oraz swojemu majątkowi niezbędną ochronę przed wszystkim, co przyniesie los? Wreszcie – czy decyzja o ubezpieczeniu budynku wielorodzinnego należy tylko do nas?
Czytaj dalej...

Ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego

Ubezpieczenie obowiązkowe z możliwością rozszerzenia zakresu ochrony
Ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych z dnia 22 maja 2003 roku wszystkie budynki gospodarcze od momentu pokrycia dachem muszą zostać ubezpieczone od ognia i innych zdarzeń losowych. Każdorazowo umowa zawierana jest na 12 miesięcy.
Czytaj dalej...
Niedoubezpieczenie i nadubezpieczenie nieruchomości Bardzo ważną kwestią przy zakupie ubezpieczenia mieszkania lub domu jest właściwy dobór sumy ubezpieczenia nieruchomości. Podawanie wartości mieszkania lub domu „na oko” może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Czym jest niedoubezpieczenie i nadubezpieczenie nieruchomości?
Czytaj dalej...
Ubezpieczenie garażu i dodatkowych budowli poza domem Szukasz ubezpieczenia garażu lub polisy chroniącej inne budowle znajdujące się poza domem? Jak znaleźć taką polisę? Czy ubezpieczenie garażu i innych dodatkowych budowli poza domem możliwe jest bez zakupu ubezpieczenia nieruchomości? O czym należy pamiętać przed zakupem takiej polisy?
Czytaj dalej...

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt