Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Artykuły

Najciekawsze artykuły na temat ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 07 listopada 2014 Data aktualizacji: 25 marca 2020
Towarzystwa przygotowują specjalne oferty dla budynków wielorodzinnych czyli ubezpieczenia grupowe dostępne w ramach wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych. Alternatywą dla tego rozwiązania są indywidualne polisy. Warto się zastanowić, które rozwiązanie będzie lepsze akurat dla naszej nieruchomości.
Czytaj wiecej
Data dodania: 27 października 2014 Data aktualizacji: 02 kwietnia 2020
Przenosząc się z miasta w bliskie sąsiedztwo natury trzeba jednak mieć świadomość, że taka przeprowadzka łączy się z pewnymi zmianami i kosztami, z którymi do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Jednym z nich jest obowiązek ubezpieczenia nieruchomości, w tym budynku gospodarczego.
Czytaj wiecej
Data dodania: 18 września 2014 Data aktualizacji: 14 kwietnia 2020
Polisa mieszkaniowa to przykład ubezpieczenia majątkowego, a to oznacza, że wypłacone odszkodowanie może jedynie pokryć zaistniałe straty materialne, ale nigdy nie uzyskamy od towarzystwa więcej, niż straciliśmy. Niedoszacowanie lub przeszacowanie wartości nieruchomości może natomiast narazić nas na dodatkowe straty.
Czytaj wiecej
Data dodania: 29 sierpnia 2014 Data aktualizacji: 12 marca 2020
Narzędzia, części zamienne, rower czy sprzęt sportowy to przedmioty, które często trzymamy w garażu. Okazuje się, że garaż z wyposażeniem czy inne nieruchomości na posesji i poza nią także można chronić z polisy. Podpowiadamy, jak się do tego zabrać i na co uważać.
Czytaj wiecej
Data dodania: 25 lipca 2014 Data aktualizacji: 14 kwietnia 2020
Drewniane domy potrafią być piękne, tanie w budowie i funkcjonalne. Niestety, są też bardziej podatne na działanie ognia. Przed pożarem można chronić się na wiele sposobów, ale tylko polisa mieszkaniowa zagwarantuje nam pełne bezpieczeństwo finansowe.
Czytaj wiecej