Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Zamknij

Kim jesteśmy, co robimy i jak działa ta strona

Redakcja 15.10.2013
Kim jesteśmy, co robimy i jak działa ta strona
Strona główna
/
Blog
/
Kim jesteśmy, co robimy i jak działa ta strona
Od tego powinnam zacząć pisanie tego bloga, ale jeszcze nie jest za późno :) Zobacz kim jesteśmy, jakie ubezpieczenia sprzedajemy, jak można kupić polisę mieszkaniową przez ten serwis i jak nas namierzyć, w razie gdybyś chciał nas odwiedzić.
Spis treści

Nasza firma nie jest duża, zatrudniamy ok. 30 osób, które pracują w działach: marketingu, sprzedaży, IT, Call Center oraz oczywiście w Zarządzie. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która posiada pełnomocnictwa do prowadzenia czynności agencyjnych aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom zarówno ubezpieczenia życiowe, turystyczne, jak mieszkaniowe, a już wkrótce przedstawimy także ofertę ubezpieczeń samochodowych.

 

Na stronie, na której obecnie przebywasz, koncentrujemy się jednak na ubezpieczeniach nieruchomości. Dajemy Ci trzy możliwości wyboru i zakupu polisy:

  • zamówienie kontaktu z agentami ubezpieczeniowymi różnych towarzystw – dla zwolenników tradycyjnego trybu zakupu ubezpieczenia. Jeśli chcesz zamówić kontakt wypełnij formularz zamówienia.

  • wybór gotowego produktu w ramach ubezpieczenia domu i mieszkania, ubezpieczenia domu w budowie, ubezpieczenia domu drewnianego i ubezpieczenia lokatorów. Sprawdź dostępne produkty.

  • kalkulator ubezpieczeń – dla obliczenia i porównania składek kilku towarzystw oraz zakupu wybranej polisy online. Na dzień dzisiejszy kalkulator jeszcze nie działa, ale już wkrótce zostanie uruchomiony (nie mogę się doczekać!).

Biurowiec Delta House

Poza opcją, w której użytkownik zamawia kontakt z agentem ubezpieczeniowym, sprzedajemy polisy w systemie direct, czyli przez internet i telefon. Nie musisz więc przychodzić do naszego biura, cała transakcja finalizowana jest zdalnie. Oczywiście jeśli chcesz, możesz nas odwiedzić i zapytać o ofertę na konkretne ubezpieczenie w naszym biurze przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego 2-8 w biurowcu Delta House. Nie jest to ścisłe centrum, ale żądnych przygody zapraszamy! :) 

Autor

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Oceń artykuł

Średnia ocena: 5.00

Głosów: 1

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.