Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 9 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 10 stycznia 2020 Data aktualizacji: 10 stycznia 2020
Specjalna oferta dla najemców i osób prowadzących działalność gospodarczą czy możliwość objęcia ochroną bagażu podróżnego – to niektóre z elementów polisy mieszkaniowej AXA. Sprawdzamy, czy warto chronić nieruchomość akurat w tym towarzystwie ubezpieczeniowym.
Czytaj więcej
Data dodania: 17 grudnia 2019 Data aktualizacji: 17 grudnia 2019
Jeżeli zdecydujemy się na zakup ubezpieczenia nieruchomości, staniemy przed koniecznością określenia wartości swojego domu lub mieszkania. Warto wiedzieć, jak zrobić to prawidłowo i poznać znaczenie definicji, które wiążą się z taką wyceną.
Czytaj więcej
Data dodania: 04 grudnia 2019 Data aktualizacji: 09 kwietnia 2020
Szukając ubezpieczenia odpowiedniego dla swojej nieruchomości, natrafimy na pojęcie mienie ruchome. Wyjaśniamy, co dokładnie kryje się pod tą definicją, a także na co narażone jest wyposażenie i jak je ubezpieczyć.
Czytaj więcej
Data dodania: 21 listopada 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Przy zakupie polisy na mieszkanie niezwykle istotne jest odpowiednie oszacowanie wartości nieruchomości. Wyjaśniamy, w jaki sposób dokonać kalkulacji, by za szkodę otrzymać adekwatne odszkodowanie.
Czytaj więcej
Data dodania: 13 listopada 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
W polisie mieszkaniowej umowa zwykle zawierana jest na rok. Wiele osób zastanawia się jednak, czy można ubezpieczyć mieszkanie tylko na wakacje. Na rynku ubezpieczeń trudno o takie oferty, ale jest to możliwe. Wyjaśniamy, jak to zrobić.
Czytaj więcej