Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 17 lipca 2020 Data aktualizacji: 17 lipca 2020
Polisa mieszkaniowa może zabezpieczyć finansowo mienie zgromadzone na obszarze nieruchomości i na posesji. Sprawdziliśmy też, jak wygląda kwestia ubezpieczenia rzeczy osobistych od rabunku poza miejscem ubezpieczenia w poszczególnych towarzystwach.
Czytaj więcej
Data dodania: 18 czerwca 2020 Data aktualizacji: 18 czerwca 2020
W polisach mieszkaniowych wyodrębnia się kilka części składowych nieruchomości. Tą najbardziej podstawową są tzw. mury. Tłumaczymy, jak definiuje się to pojęcie, przed czym można mury ubezpieczyć i ile to będzie kosztowało.
Czytaj więcej
Data dodania: 08 czerwca 2020 Data aktualizacji: 18 czerwca 2020
Polisa mieszkaniowa chroniąca zamontowaną na nim instalację fotowoltaiczną kosztuje ok. 400 zł rocznie, podczas gdy tylko za jedno ogniwo takiej instalacji zapłacimy 500 zł. Podpowiadamy, które towarzystwa oferują ochronę fotowoltaiki i w jakim zakresie.
Czytaj więcej
Data dodania: 01 czerwca 2020 Data aktualizacji: 01 czerwca 2020
Polisa dla domu drewnianego może być nawet dwukrotnie droższa, niż dla murowanego. Przyczyną takiej różnicy jest większe ryzyko wystąpienia pożaru. Wyjaśniamy, jaka konstrukcja budynku oznacza palną, a jaka niepalną i jak wygląda ubezpieczenie nieruchomości podatnych na ogień.
Czytaj więcej
Data dodania: 19 maja 2020 Data aktualizacji: 19 maja 2020
Jeśli zaniżymy wartość domu czy mieszkania przy zakupie ubezpieczenia, możemy stracić nawet kilkaset tysięcy złotych. O tyle mniej otrzymamy pieniędzy na pokrycie ewentualnej szkody. Zawyżanie wartości też niewiele da, tyle że zapłacimy za polisę niepotrzebnie o kilkaset złotych więcej.
Czytaj więcej