Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 07 maja 2020 Data aktualizacji: 21 maja 2020
Z polisy mieszkaniowej można ubezpieczyć zwierzęta domowe, nie tylko psy i koty, ale i papugi, szynszyle, a nawet konie i pszczoły. Przykładowa polisa chroniąca zwierzęta trzymane w mieszkaniu w Warszawie to roczny koszt w wysokości ok. 300 zł. Wyjaśniamy, jak powinno wyglądać takie ubezpieczenie.
Czytaj więcej
Data dodania: 04 maja 2020 Data aktualizacji: 14 maja 2020
Nieruchomość można ubezpieczyć na sumę równą jej całkowitej wartości lub przewidywaną kwotę pierwszej szkody, jaka może zaistnieć. Wyjaśniamy, w jakich okolicznościach dobrym rozwiązaniem jest pierwsza forma ubezpieczenia, a kiedy lepiej jest wykupić drugą.
Czytaj więcej
Data dodania: 04 maja 2020 Data aktualizacji: 04 maja 2020
Przedmioty szklane znajdziemy w każdym domu, przez co ryzyko stłuczenia dotyczy każdego lokatora. Szyby i inne kruche elementy nieruchomości można ubezpieczyć. Sprawdzamy, jak się do tego zabrać i kto oferuje takie rozwiązanie.
Czytaj więcej
Data dodania: 24 marca 2020 Data aktualizacji: 23 kwietnia 2020
Współcześnie polisy mieszkaniowe najprościej jest nabywać online. Minimalizujemy w ten sposób liczbę formalności, a przy okazji możemy sprawnie porównać ze sobą oferty różnych towarzystw, by na tej podstawie wybrać najatrakcyjniejszą. Tłumaczymy, jak to wygląda w praktyce
Czytaj więcej
Data dodania: 10 marca 2020 Data aktualizacji: 24 marca 2020
Remont mieszkania często generuje dodatkowe koszty, które mogą być wynikiem przypadkowych zniszczeń. Rozszczelniona rura, stłuczone lustro czy awaria sprzętu w wyniku przepięcia to przykłady takich zdarzeń. Sprawdziliśmy, jak można się przed nimi zabezpieczyć z polisy mieszkaniowej.
Czytaj więcej