Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Na czym polega zakup polisy mieszkaniowej w banku?

Różnica między zakupem polisy w banku i porównywarce
02 sierpień 2017
Zakup ubezpieczenia nieruchomości jest kwestią dobrowolną. Tak przynajmniej wynika z przepisów prawa obowiązujących w Polsce. Jednak w praktyce polisa mieszkaniowa jest dodawana do innych produktów, np. kredytu hipotecznego. Czy w tej kwestii konsumenci mają alternatywę?
Czytaj więcej

3 najlepsze produkty ubezpieczenia mieszkania

Czym kierować się przy wyborze polisy mieszkaniowej?
26 lipiec 2017
Czy istnieje sposób na wybranie idealnego produktu, np. polisy mieszkaniowej? To, czy ubezpieczenie będzie idealne, okaże się w momencie wypłaty odszkodowania, natomiast można zrobić wiele, aby polisa nie była źródłem rozczarowania. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej

Kiedy ubezpieczenie domu jest obowiązkowe?

Prawa i korzyści ubezpieczającego nieruchomość
17 lipiec 2017
Polisa majątkowa dotyczy różnych przedmiotów jak biżuteria, nieruchomość, rower czy samochód. Nie każda z wymienionych rzeczy oznacza automatycznie konieczność zakupu ubezpieczenia. W niektórych przypadkach kwestia przymusowej ochrony polisowej jest zależna od okoliczności. Taki wyjątek dotyczy np. domu.
Czytaj więcej

Ogrodzenie, narzędzia, płyta indukcyjna - to również obejmuje polisa mieszkaniowa

Przegląd rozszerzeń umowy podstawowej w ubezpieczeniach nieruchomości
27 czerwiec 2017
Dobrą polisę dla domu czy mieszkania łatwo poznać po zakresie ochrony, czyli zdarzeniach i przedmiotach, za które ubezpieczyciel bierze odpowiedzialność finansową. Im więcej umów dodatkowych w ofercie, tym większa szansa znalezienie właściwego produktu polisowego i wypłatę ewentualnego odszkodowania.
Czytaj więcej

Kiedy bank może zaproponować ubezpieczenie?

Przyznanie kredytu hipotecznego wiąże się z zakupem polisy
21 czerwiec 2017
Niższy kredyt z dołączonym ubezpieczeniem na gorszych warunkach albo wyższe raty pożyczki i szeroki zakres ochrony nieruchomości oraz życia i zdrowia – bez względu na wybraną opcję klienci banków są zmuszeni do zakupienia kredytu w pakiecie z polisą. Podpowiadamy, co zrobić, aby nie wpaść w jeszcze większe zadłużenie.
Czytaj więcej