Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Kiedy bank może zaproponować ubezpieczenie?

Przyznanie kredytu hipotecznego wiąże się z zakupem polisy
21 czerwiec 2017
Niższy kredyt z dołączonym ubezpieczeniem na gorszych warunkach albo wyższe raty pożyczki i szeroki zakres ochrony nieruchomości oraz życia i zdrowia – bez względu na wybraną opcję klienci banków są zmuszeni do zakupienia kredytu w pakiecie z polisą. Podpowiadamy, co zrobić, aby nie wpaść w jeszcze większe zadłużenie.
Czytaj więcej
30 maj 2017
Spore podwyżki ubezpieczenia OC spowodowały, że właściciele pojazdów poszukują sposobów na obniżenie wysokości składki. Nie wszystkich interesuje wykupienie obowiązkowej polisy w pakiecie z AC, dlatego warto rozważyć ubezpieczenie nieruchomości. Sprawdź, ile możesz zyskać.
Czytaj więcej

Jak zgłosić szkodę zalania mieszkania?

Kontakt z ubezpieczycielem w razie zdarzenia losowego
29 maj 2017
Zalanie nieruchomości jest jednym z najpoważniejszych zdarzeń losowych, a w najbardziej skrajnych przypadkach dom czy mieszkanie mogą nadawać się wyłącznie do rozbiórki czy gruntownego remontu. Wtedy przyda się polisa mieszkaniowa i odszkodowanie odpowiadające sumie poniesionych strat.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie domu od gradobicia

Jak chronić nieruchomość przed gwałtownymi zmianami klimatu?
16 maj 2017
Grad jest zjawiskiem występującym sporadycznie, ale gwałtownie. Lodowe kule o średnicy kilku centymetrów uderzają w podłoże ze średnią prędkością ponad 80 km/h, powodując kosztowne straty na mieniu. Ucierpieć może nie tylko pozostawiony na zewnątrz samochód, ale też nieruchomość i jej oszklenie.
Czytaj więcej

Gdzie kupię ubezpieczenie dla domu z ogrodem?

Ochrona nieruchomości i elementów posesji
18 kwiecień 2017
Podstawowa wersja ubezpieczenia mienia dotyczy zdarzeń losowych, których skutki finansowe mogą dotknąć nieruchomość. Chronione może być także mienie znajdujące się poza domem w obrębie działki, tj. garaż, altana i inne obiekty małej architektury z ogrodzeniem włącznie. Czy ogród też wchodzi w ten zakres?
Czytaj więcej