Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 9 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 06 listopada 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Szukając mieszkania w tej części Polski, trzeba nastawić się na bardzo zróżnicowane i rozbieżne stawki. Cena za metr kwadratowy jest uzależniona od wiele czynników zewnętrznych i może być odmienna nawet w obrębie jednej dzielnicy. Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o ceny ubezpieczeń, które również mogą być urozmaicone, w zależności od ich zakresu i rodzaju lokalu.
Czytaj więcej
Data dodania: 21 października 2019 Data aktualizacji: 09 kwietnia 2020
Ubezpieczyciele w oparciu o pozyskane dane od lokatora oraz politykę własnej firmy szacują skalę podejmowanego ryzyka. Kwotacji zawsze dokonuje towarzystwo ubezpieczeniowe, nigdy broker czy innego typu pośrednik.
Czytaj więcej
Data dodania: 14 października 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Decydując się na ubezpieczenia mieszkania, warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zapisami w umowie. Bardzo ważnym jest, aby jeszcze przed zawarciem polisy, dokładnie wiedzieć, jakie są jej warunki ochrony oraz ewentualne wykluczenia.
Czytaj więcej
Data dodania: 07 października 2019 Data aktualizacji: 09 kwietnia 2020
Budując dom musimy zmierzyć się z wieloma problemami organizacyjnymi, technologicznymi i finansowymi. Jest to także kłopot związany z nieprzewidzianymi sytuacjami, jak kradzież, dewastacja czy podtopienie. Rozwiązaniem może być ubezpieczenie budowlane.
Czytaj więcej
Data dodania: 19 września 2019 Data aktualizacji: 10 grudnia 2019
Ubezpieczenie tytułu prawnego do nieruchomości ochroni nas w sytuacji, gdy zakupimy mieszkanie, dom, czy inną nieruchomość, która może być obciążona kredytem lub roszczeniami osób trzecich
Czytaj więcej