Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Ranking towarzystw

Ubezpieczenie mieszkania - ranking towarzystw

Przy wyborze polisy ubezpieczenia nieruchomości liczy się nie tylko cena, ale też jakość obsługi. O zadowoleniu Klientów z danego towarzystwa decydują takie czynniki, jak: klarowność warunków umowy, sprawny proces likwidacji szkody oraz wysokość odszkodowania.

Oddaj głos na towarzystwo, które ubezpieczało lub ubezpiecza Twoją nieruchomość - pomóż innym dokonać właściwego wyboru.

 

1 Link4

Link4

Link4 działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Podczas, gdy na początku swojej działalności Link4 oferowało jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży.

Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct Link4 otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. Link4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.

LINK4 aktywnie wspiera działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
79%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
2 InterPolska

InterPolska

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. swoją działalność na polskim rynku ubezpieczeń rozpoczęło w 1991 r. Grupę INTER obecnie tworzą: TU Inter Polska SA oraz TU INTER ŻYCIE Polska S. Akcjonariuszem towarzystw jest Grupa Ubezpieczeniowa INTER, której początki sięgają 1926 roku, a która jest dzisiaj jedną z wiodących marek w Niemczech, oferujących ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe.

Oferta INTER w Polsce obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe oraz ubezpieczenia na życie, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Szczególnym odbiorcą usług INTER jest branża medyczna, dla której tworzone są wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe.

Grupa INTER Polska to dwa towarzystwa ubezpieczeń: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A. Akcjonariuszem towarzystw jest niemiecka Grupa Ubezpieczeniowa INTER, która powstała w 1926 roku i jest jedną z wiodących firm w Niemczech.

W 1991 r. Grupa otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w ubezpieczeniach majątkowych, a w 1992 r. powstało Towarzystwo Ubezpieczeń FORTUNA S.A. z siedzibą w Bielsko-Białej. Cztery lata później, w 1996 r. Grupa zmieniła nazwę na TU INTER-FORTUNA S.A oraz powstało Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie INTER-FORTUNA Życie S.A.

W chwili obecnej siedziby Centrali spółek ubezpieczeniowych znajdują się w Warszawie i działają pod nazwą TU INTER Polska S.A. oraz TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. W 2011 r. obchodzony był Jubileusz 20-lecia działania TU INTER Polska S.A. na rynku. W późniejszych latach Grupa wdrożyła centralny system do obsługi ubezpieczeń (TIA Technology A/S) oraz platformę integrującą rozwiązania informatyczne i budowę Portalu Agenta. 2015 - wprowadzenie nowego modelu sprzedaży, integrującego dwa kanały dystrybucji: kanał agencyjny i sprzedaż direct poprzez Portal Transakcyjny INTER (DMS – Dualny Model Sprzedaży).

Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
76%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
3 Warta

Warta

W 1920 roku powstanie Towarzystwa Reasekuracyjnego WARTA S.A. w Poznaniu. Towarzystwo zostało założone przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych.

Warta staje się jedynym w Polsce rodzimym zakładem ubezpieczeniowym o profilu wyłącznie reasekuracyjnym.

28 grudnia 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR „WARTA" S.A. połączyły siły. Powstało w ten sposób drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
67%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
4 Concordia

Concordia

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.

Concordia to m.in.: „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, a także „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR” oraz laureat konkursu „Najwyższa Jakość Quality International”.

Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
61%
Zagłosuj     
Oddano już 123 głosów.
5 Aviva

Aviva

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.

Aviva jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 300 lat. Obsługuje 31 milionów klientów w 16 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Oferuje im ubezpieczenia na życie, polisy zdrowotne i majątkowe oraz produkty inwestycyjne.

Największe firmy ubezpieczeniowe, które połączyły się, tworząc dzisiejszą grupę Aviva, to: Commercial Union, General Accident i Norwich Union.

W 2015 roku Aviva po raz drugi otrzymała "Biały Listek CSR" w zestawieniu firm wyróżniających się w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Raport na ten temat, przygotowany wraz z firmą doradczą Deloitte, opublikował tygodnik „Polityka”.

Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
57%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
6 InterRisk

InterRisk

Na polskim rynku od ponad 19 lat, swoim klientom proponuje ponad 150 produktów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia nieruchomości: Bezpieczny DOM w InterRisk, DOM MAX i Bezpieczny Kredyt. Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
56%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
7 Benefia

Benefia

Spółka należy do austriackiej grupy ubezpieczeń VIG. Od 2006 roku sprzedaje ubezpieczenia za pośrednictwem platformy Benefia24.pl. W ofercie ubezpieczeń nieruchomości proponuje ubezpieczenie eDom. Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
56%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.
8 Generali

Generali

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie.

W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.

Działalność w Polsce Generali prowadzi poprzez cztery wyspecjalizowane spółki:

  • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
  • Generali Finance Sp. z o.o.
Dowiedz się więcej »
Poziom zadowolenia klienta
53%
Zagłosuj     
Oddano już 0 głosów.


Porównałeś jakość obsługi? Porównaj także ceny

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt