Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Inter Polska

Informacje i ubezpieczenie mieszkania Inter Polska

Informacje o firmie INTER Polska

Grupę tworzą dwa towarzystwa ubezpieczeń: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A., które odpowiednio zajmują się sprzedażą ubezpieczeń medycznych, zdrowotnych i majątkowych dla firm i Klientów indywidualnych oraz ubezpieczenia chroniące zdrowie i życie pracowników służby zdrowia.

Zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce firma otrzymała w 1991 roku, początkowo jako Towarzystwo Ubezpieczeń FORTUNA S.A., a po pozyskaniu głównego akcjonariusza – grupy ubezpieczeniowej INTER Versicherungen – jako INTER-FORTUNA S.A., aby ostatecznie w roku 2000 zmienić nazwę na INTER Polska S.A i wprowadzić pierwsze ubezpieczenie zdrowotne pod nazwą VISION.

Obecnie głównym akcjonariuszem Grupy jest niemiecki ubezpieczyciel INTER Krankenversicherung aG, który powstał w 1926 roku i jest dzisiaj jedną z wiodących europejskich ubezpieczycieli oferujących polisy zdrowotne i specjalistyczne programy ubezpieczeniowe.

 

Ubezpieczenia mieszkaniowe INTER Polska

Mimo, że szczególnym odbiorcą usług INTER Polska jest branża medyczna, dla której firma tworzy wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe, w ofercie dostępne są także kompleksowe ubezpieczenia nieruchomości dla Klientów indywidualnych, w tym:

 

Dane kontaktowe

TU INTER Polska S.A.

TU INTER-ŻYCIE Polska S.A.

Kopernik Office Buildings
Budynek E, IV p.
Al. Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa
tel. 22 333 75 00

fax. 22 333 75 01

Infolinia:

  • dla telefonów stacjonarnych: 801 188 880

  • dla telefonów komórkowych: (22) 333 75 09   Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt