Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

InterPolska

Rozszerzony zakres ochrony INTER Lokum All Risks

Zamiast podstawy (ryzyka nazwane) ubezpieczony może skorzystać z opcji All Risks, czyli wszystkich ryzyk poza wskazanymi w wyłączeniach odpowiedzialności. Do obowiązkowej podstawy bez względu na zakres ryzyk warto dobrać przydatne rozszerzenia, w tym m.in.:

 • kradzież z włamaniem i rabunek,
 • powódź,
 • dewastację,
 • OC w życiu prywatnym,
 • NNW,
 • ochronę prawną.

Szczególnie ważna jest ochrona ruchomości domowych, do których zalicza się także biżuteria, wartości pieniężne, mienie służbowe i rzeczy osobiste gości. Dodatkowo kradzież dotyczy przedmiotów pozostawionych wewnątrz budynku, jak i w piwnicy czy zabudowanym balkonie.

Rozszerzony produkt INTER Lokum pokrywa koszty naprawy zniszczonych lub uszkodzonych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych w wyniku dokonania lub usiłowania włamania.

Inny dodatek, jak assistance domowy, pozwala na udzielenie pomocy w przypadku, gdy ubezpieczona nieruchomość nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Polisa zapewnia m.in. zakwaterowanie w hotelu dla każdego ubezpieczonego.

Ubezpieczenie INTER Lokum All Risks jest ważne przez 12 miesięcy, ale możliwy jest również zakup w kilku wariantach: na 2 lata, a 3 lata lub do 1 roku. Składka za roczną ochronę majątku zaczyna się od 100 zł.

Jak kupić polisę?

 1. Kliknij w przycisk "Kup polisę".
 2. Wypełnij krótki formularz niezbędny do wyliczenia składki.
 3. Po akceptacji ceny polisy, podaj dane do wystawienia polisy.
 4. Dokonaj płatności online przez system PayU.
 5. Po zarejestrowaniu płatności, przygotujemy dla Ciebie dokumenty, a następnie wyślemy przesyłką poleconą priorytetową. Jako tymczasowe potwierdzenie ochrony otrzymasz od nas skan zawartej polisy.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia domu lub mieszkania INTER Lokum