Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Artykuły

Wielu Polaków zainwestowało w domki letniskowe na działkach, aby mieć gdzie spędzać weekendy czy urlop. Ważną kwestią jest zakupienie właściwego ubezpieczenia nieruchomości, które będzie chronić domek letniskowy od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacją. Jaką ochronę wybrać, jakie wymogi spełnić i o czym pamiętać przed zakupem polisy?
Czytaj wiecej
Wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, a więc sytuacje w których firma ubezpieczeniowa nie wypłaci odszkodowania z polisy nieruchomości, to temat często niedoceniany przez klientów. Przeczytaj, czego nie dowiesz się z ulotki ani reklamy ubezpieczyciela, a co może mieć niebagatelne znaczenie przy likwidacji szkody.
Czytaj wiecej
Zakupy w internecie stały się czymś naturalnym. Przez internet kupujemy niemal wszystko: książki, płyty z muzyką, ubrania, produkty spożywcze, wycieczki, elektronikę a także ubezpieczenia. Sprawdź, jak łatwo i wygodnie możesz zabezpieczyć swoje mieszkanie online.
Czytaj wiecej
Całkiem niedawno kupiłeś ubezpieczenie mieszkania. Tymczasem przymierzasz się do sprzedaży posiadanej nieruchomości. Co stanie się z wykupioną polisą? Czy ubezpieczenie przejdzie na nowego właściciela mieszkania? A może otrzymasz od ubezpieczyciela zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia?
Czytaj wiecej
Jak ubezpieczyć mieszkanie w bloku? Czym różni się ubezpieczenie nieruchomości, której jesteś właścicielem, od ubezpieczenia mieszkania w TBS? Sprawdź, od jakich ryzyk warto się ubezpieczyć w każdej z powyższych sytuacji oraz jaki zakres ubezpieczenia będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.
Czytaj wiecej