Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Artykuły

Ubezpieczenie domu drewnianego – jak wybrać najlepiej? Drewniany dom ma wiele zalet, ale jego posiadanie wiąże się z większym ryzykiem ubezpieczeniowym z powodu łatwopalnej konstrukcji. Czy każdy ubezpieczyciel stosuje zwyżki przy zakupie ubezpieczenia domu drewnianego? Jak wybrać najlepszą polisę dla takiej nieruchomości?
Czytaj dalej...
Ubezpieczenie domku letniskowego – to musisz wiedzieć! Wielu Polaków zainwestowało w domki letniskowe na działkach, aby mieć gdzie spędzać weekendy czy urlop. Ważną kwestią jest zakupienie właściwego ubezpieczenia nieruchomości, które będzie chronić domek letniskowy od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacją. Jaką ochronę wybrać, jakie wymogi spełnić i o czym pamiętać przed zakupem polisy?
Czytaj dalej...
Kiedy ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania? Wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, a więc sytuacje w których firma ubezpieczeniowa nie wypłaci odszkodowania z polisy nieruchomości, to temat często niedoceniany przez klientów. Przeczytaj, czego nie dowiesz się z ulotki ani reklamy ubezpieczyciela, a co może mieć niebagatelne znaczenie przy likwidacji szkody.
Czytaj dalej...
Ubezpieczenia domu i mieszkania online coraz popularniejsze Zakupy w internecie stały się czymś naturalnym. Przez internet kupujemy niemal wszystko: książki, płyty z muzyką, ubrania, produkty spożywcze, wycieczki, elektronikę a także ubezpieczenia. Sprawdź, jak łatwo i wygodnie możesz zabezpieczyć swoje mieszkanie online.
Czytaj dalej...

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt