Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Artykuły

Najciekawsze artykuły na temat ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 18 marca 2014
Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia mieszkania? Jakie zwyżki i zniżki stosują ubezpieczyciele przy szacowaniu ryzyka ubezpieczeniowego? Sprawdź i przekonaj się co możesz zrobić, aby płacić mniej za polisę nieruchomości.
Czytaj wiecej

Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży

Jak zabezpieczyć się przed szkodą finansową?
Data dodania: 25 lutego 2014 Data aktualizacji: 24 września 2018
Włamanie połączone z kradzieżą to dotkliwa szkoda. Często łączy się ze stratą cennych przedmiotów – niekoniecznie pod względem wartości, ale również w wymiarze emocjonalnym. Dlatego warto posiadać ubezpieczenie na wypadek podobnego zdarzenia, aby zniwelować przynajmniej finansowe straty.
Czytaj wiecej
Data dodania: 04 lutego 2014 Data aktualizacji: 09 października 2018
Czy wiesz od czego zależy cena ubezpieczenia nieruchomości? Poznaj czynniki, które wpływają na wysokość składki i dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych dla lokalu mieszkalnego o wartości 200 tys. zł, 500 tys. zł oraz 800 tys. zł.
Czytaj wiecej
Data dodania: 15 stycznia 2014 Data aktualizacji: 23 lipca 2018
Przed przyznaniem kredytu hipotecznego bank wymaga od każdego kredytobiorcy zakupu polisy ubezpieczenia nieruchomości z cesją. Jakie ubezpieczenie należy kupić, na czym polega cesja polisy na bank i kto otrzyma odszkodowanie w razie szkody?
Czytaj wiecej
Data dodania: 08 stycznia 2014
Największe straty spowodowała powódź w Niemczech w czerwcu 2013 - aż 15,2 mld dolarów. Najdroższe dla ubezpieczycieli okazały się letnie burze gradowe w Niemczech - 4,1 mld USD. Najbardziej dotkliwe dla ludności były skutki tajfunu Haiyan w zachodniej części Oceanu Spokojnego, który zostawił po sobie ponad 6 tys. ofiar śmiertelnych.
Czytaj wiecej