Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Artykuły

Co z polisą ubezpieczenia po sprzedaży mieszkania? Całkiem niedawno kupiłeś ubezpieczenie mieszkania. Tymczasem przymierzasz się do sprzedaży posiadanej nieruchomości. Co stanie się z wykupioną polisą? Czy ubezpieczenie przejdzie na nowego właściciela mieszkania? A może otrzymasz od ubezpieczyciela zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia?
Czytaj dalej...
Jak ubezpieczyć mieszkanie w bloku i w TBS? Jak ubezpieczyć mieszkanie w bloku? Czym różni się ubezpieczenie nieruchomości, której jesteś właścicielem, od ubezpieczenia mieszkania w TBS? Sprawdź, od jakich ryzyk warto się ubezpieczyć w każdej z powyższych sytuacji oraz jaki zakres ubezpieczenia będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.
Czytaj dalej...
Zniżki i zwyżki w ubezpieczeniu mieszkania – od czego zależą? Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia mieszkania? Jakie zwyżki i zniżki stosują ubezpieczyciele przy szacowaniu ryzyka ubezpieczeniowego? Sprawdź i przekonaj się co możesz zrobić, aby płacić mniej za polisę nieruchomości.
Czytaj dalej...

Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży

Jak ubezpieczyć mienie ruchome oraz rower od kradzieży?
Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży Dowiedz się jak ubezpieczyć elementy ruchome majątku, takie jak pieniądze, biżuteria, sprzęt fotograficzny, komputerowy, a nawet rower, od kradzieży z włamaniem. Sprawdź jak określić sumę ubezpieczenia dla mienia w razie kradzieży.
Czytaj dalej...

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. ( dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. ) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt