Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Artykuły

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia mieszkania? Jakie zwyżki i zniżki stosują ubezpieczyciele przy szacowaniu ryzyka ubezpieczeniowego? Sprawdź i przekonaj się co możesz zrobić, aby płacić mniej za polisę nieruchomości.
Czytaj wiecej

Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży

Jak ubezpieczyć mienie ruchome oraz rower od kradzieży?
Dowiedz się jak ubezpieczyć elementy ruchome majątku, takie jak pieniądze, biżuteria, sprzęt fotograficzny, komputerowy, a nawet rower, od kradzieży z włamaniem. Sprawdź jak określić sumę ubezpieczenia dla mienia w razie kradzieży.
Czytaj wiecej
Czy wiesz od czego zależy cena ubezpieczenia nieruchomości? Poznaj czynniki, które wpływają na wysokość składki i dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych dla lokalu mieszkalnego o wartości 200 tys. zł, 500 tys. zł oraz 800 tys. zł.
Czytaj wiecej
Przed przyznaniem kredytu hipotecznego bank wymaga od każdego kredytobiorcy zakupu polisy ubezpieczenia nieruchomości z cesją. Jakie ubezpieczenie należy kupić, na czym polega cesja polisy na bank i kto otrzyma odszkodowanie w razie szkody?
Czytaj wiecej
Największe straty spowodowała powódź w Niemczech w czerwcu 2013 - aż 15,2 mld dolarów. Najdroższe dla ubezpieczycieli okazały się letnie burze gradowe w Niemczech - 4,1 mld USD. Najbardziej dotkliwe dla ludności były skutki tajfunu Haiyan w zachodniej części Oceanu Spokojnego, który zostawił po sobie ponad 6 tys. ofiar śmiertelnych.
Czytaj wiecej