Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

06 grudzień 2016
Piękny i wygodny dom to nie wszystko. Do pełnego komfortu potrzebna jest jeszcze polisa, która gwarantuje sprawną likwidację ewentualnej szkody. Mając taką, każdą chwilę można spędzić nie martwiąc się o dom czy mieszkanie.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie domu?

Przewodnik krok po kroku jak najtaniej kupić polisę na dom
24 listopad 2016
Korzystanie z zasobów internetu jest dziś na porządku dziennym. W trybie online wykonujemy dziennie setki tysięcy przelewów oraz porównujemy różne produkty przed ich zakupem. Ubezpieczenie domu również jest dostępne w sieci. Wystarczy kilka chwil, aby stać się właścicielem dobranej polisy.
Czytaj więcej

Program Mieszkanie dla Młodych

Do kiedy można skorzystać z dopłat i ubezpieczenia?
22 listopad 2016
Zainteresowanie rządowymi dotacjami w ramach programu pomocowego dla młodych kredytobiorców nie słabnie. Na sam tylko rok 2018 przewidziano 762 mln zł dopłat do wkładu własnego przewidzianego na zakup nieruchomości. Popyt automatycznie zwiększy sprzedaż ubezpieczeń – jak to możliwe?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie mieszkania od zalania – sprawca zdarzenia

W jakich sytuacjach polisa ochroni przed skutkami zalania?
18 listopad 2016
Sprawa zalanego mieszkania dotyczy zazwyczaj obu stron – sprawcy i poszkodowanego, przy czym nie zawsze spór będzie rozstrzygał się między sąsiadami. W niektórych sytuacjach za szkody odpowiada wspólnota mieszkaniowa czy zarządca budynku. Nie zmienia to faktu, że warto mieć ważne ubezpieczenie mieszkania z opcją zalania i OC w życiu prywatnym.
Czytaj więcej

Program Mieszkanie Plus

Czy w 2017 roku wzrośnie liczba ubezpieczonych nieruchomości?
17 listopad 2016
500 złotych czynszu za wynajmowane mieszkanie? Albo 1000 z opcją wykupu? Rządowe zapowiedzi z czerwca 2016 roku mają szansę już wkrótce wejść w życie. Gwarantem tak niskich kosztów mają być grunty, specjalny fundusz oraz dopłaty. A co z ubezpieczeniem nieruchomości?
Czytaj więcej