Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 9 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 14 czerwca 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Zbliża się czas urlopów, okres w którym właściciele mieszkań zostawiają swoje domy puste, czasem nawet na długie tygodnie. A włamań, jak dowodzą policyjne statystyki, wciąż jest bardzo dużo. Warto więc, ubezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem.
Czytaj więcej
Data dodania: 04 czerwca 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Szczecin liczy sobie ponad 400 tysięcy mieszkańców i jest to siódme co do wielkości miasto w Polsce. Przeanalizowaliśmy, jak kształtują się ceny mieszkań i ubezpieczeń w stolicy województwa zachodniopomorskiego i zestawiliśmy je z innymi miejscowościami.
Czytaj więcej
Data dodania: 16 maja 2019 Data aktualizacji: 09 kwietnia 2020
Polisa mieszkaniowa w PKO jest dość specyficznym produktem ubezpieczeniowym, bo skierowanym wyłącznie do klientów banku, a ponadto ubezpieczeniem autorskim. Przeanalizowaliśmy szczegóły oferty Mój Dom24 i zestawiliśmy ze sobą przykładowe składki.
Czytaj więcej
Data dodania: 08 maja 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Ubezpieczenie domu lub mieszania przed różnymi ryzykami jest bardzo ważne z punktu widzenia każdego lokatora. W przypadku mieszkańców wspólnot, czy też spółdzielni mieszkaniowych mamy do wyboru ubezpieczenie przy czynszu lub ubezpieczenie indywidualne. W obu przypadkach bardzo bogatą ofertę ma towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa.
Czytaj więcej
Data dodania: 15 kwietnia 2019 Data aktualizacji: 09 kwietnia 2020
Multimedia obecne są praktycznie w każdym domu i mogą zostać uwzględnione w polisie mieszkaniowej jako ruchomości. Sprawdziliśmy, jak można zabezpieczyć tego typu urządzenia i na co zwrócić uwagę podczas zawierania umowy z ubezpieczycielem.
Czytaj więcej