Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Gdzie kupić ubezpieczenie nieruchomości biurowych?

Dla działalności gospodarczej wymagana jest dopasowana polisa
21 marzec 2017
Polisa, która z nazwy jest mieszkaniową, dotyczy nieruchomości zamieszkanych przez lokatorów, którzy nie prowadzą w domu czy mieszkaniu działalności gospodarczej. W przeciwnym wypadku muszą oni zaznaczyć taką opcję na etapie wyboru produktu ubezpieczeniowego w sieci.
Czytaj więcej
06 marzec 2017
Wiele osób może zastanawiać się co to jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego i czy taki zapis jest w ogóle zgodny z polskim prawem. To dodatkowe zabezpieczenie dla banku sprawia, że wysokość kredytu ulega zmianie – niestety na niekorzyść klienta.
Czytaj więcej

Likwidacja szkody po zalaniu mieszkania

Procedura postępowania krok po kroku
23 luty 2017
Zalanie mieszkania jest jedną ze szkód, która znajduje się w zakresie zdarzeń losowych. Ale samych rodzajów niekontrolowanego wycieku czy przecieku wody może być kilka i nie każdy z przypadków kwalifikuje się do wypłaty świadczenia. Zanim do wypłaty odszkodowania dojdzie, należy pamiętać o wykonaniu niezbędnych czynności.
Czytaj więcej

Czy można mieć dwa ubezpieczenia mieszkania?

Podwójna polisa mieszkaniowa z ekonomicznego i prawnego punktu widzenia
16 luty 2017
Cena polisy mieszkaniowej jest stosunkowo niska w zestawieniu z innymi rodzajami ubezpieczeń. Wydatek ok. 200 zł w skali roku nie jest granicą zaporową dla przeciętnego lokatora, dlatego wiele osób zastanawia się nad powiększeniem sumy ubezpieczenia dokupując inny produkt polisy mieszkaniowej. Czy to się opłaca?
Czytaj więcej

Czy ubezpieczenie domu trzeba wypowiedzieć?

Formalności związane z przerwaniem polisy
09 luty 2017
Ubezpieczenie nieruchomości to umowa na czas określony. W większości przypadków Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują wykupienie zakresu ochrony w pełnym cyklu, czyli na 12 miesięcy. A zrobić w sytuacji, jeśli okaże się, że konkurencyjna firma ubezpieczeniowa proponuje więcej dodatków za identyczną stawkę? Czy można wypowiedzieć umowę?
Czytaj więcej