Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 07 października 2019 Data aktualizacji: 14 kwietnia 2020
Budując dom musimy zmierzyć się z wieloma problemami organizacyjnymi, technologicznymi i finansowymi. Jest to także kłopot związany z nieprzewidzianymi sytuacjami, jak kradzież, dewastacja czy podtopienie. Rozwiązaniem może być ubezpieczenie budowlane.
Czytaj więcej
Data dodania: 19 września 2019 Data aktualizacji: 10 grudnia 2019
Ubezpieczenie tytułu prawnego do nieruchomości ochroni nas w sytuacji, gdy zakupimy mieszkanie, dom, czy inną nieruchomość, która może być obciążona kredytem lub roszczeniami osób trzecich
Czytaj więcej
Data dodania: 06 września 2019 Data aktualizacji: 10 grudnia 2019
Ubezpieczony lokator może liczyć na mniejsze odszkodowanie od ubezpieczonego właściciela mieszkania. Dzięki polisie MyRent najemca może liczyć na odszkodowanie za szkody, które zaistniały na ruchomościach w przypadku zdarzenia losowego lub kradzieży. Dodatkowo polisa OC w życiu prywatnym zabezpiecza go finansowo w sytuacji, gdyby właściciel wysuwał roszczenia finansowe.
Czytaj więcej
Data dodania: 20 sierpnia 2019 Data aktualizacji: 18 czerwca 2020
Piwnica to dla lokatorów bloków duże udogodnienie. Mały metraż mieszkań nie zawsze pozwala trzymać w nich narzędzia, rowery, sprzęt sportowy czy nieużytkowane meble. Sprawdzamy, jak piwnicę i znajdujące się w niej przedmioty traktują ubezpieczyciele.
Czytaj więcej
Data dodania: 07 sierpnia 2019 Data aktualizacji: 10 grudnia 2019
W ofercie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych mamy do wyboru między innymi ubezpieczenie mieszkania. Analizujemy szczegółowo, przed czym chroni polisa TUZ, a w jakich sytuacjach nie będzie oznaczać wypłaty świadczenia.
Czytaj więcej