Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 07 sierpnia 2019 Data aktualizacji: 10 grudnia 2019
W ofercie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych mamy do wyboru między innymi ubezpieczenie mieszkania. Analizujemy szczegółowo, przed czym chroni polisa TUZ, a w jakich sytuacjach nie będzie oznaczać wypłaty świadczenia.
Czytaj więcej
Data dodania: 16 lipca 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
W Poznaniu, piątym pod względem liczby ludności mieście w Polsce, na zakup mieszkania trzeba przeznaczyć dziś średnio 260 tys. złotych, czyli o 10 tys. złotych więcej niż we Wrocławiu. To automatycznie ma wpływ na wzrost kosztów ubezpieczeń nieruchomości. Sprawdźmy zatem, gdzie w Poznaniu mieszka się najtaniej i jakie ma to przełożenie na cenę polisy.
Czytaj więcej
Data dodania: 04 lipca 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Santander podobnie jak większość banków przy kredycie hipotecznym wymaga ubezpieczenia i jednocześnie samemu oferuje ubezpieczenie tego kredytu, czyli mówiąc po ludzku po prostu pośredniczy w sprzedaży polisy ubezpieczeniowe. Postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które mogą sobie zadawać osoby chcące wziąć kredy hipoteczny w banku Santander dotyczące ubezpieczenia tego kredytu.
Czytaj więcej
Data dodania: 14 czerwca 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Zbliża się czas urlopów, okres w którym właściciele mieszkań zostawiają swoje domy puste, czasem nawet na długie tygodnie. A włamań, jak dowodzą policyjne statystyki, wciąż jest bardzo dużo. Warto więc, ubezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem.
Czytaj więcej
Data dodania: 04 czerwca 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Szczecin liczy sobie ponad 400 tysięcy mieszkańców i jest to siódme co do wielkości miasto w Polsce. Przeanalizowaliśmy, jak kształtują się ceny mieszkań i ubezpieczeń w stolicy województwa zachodniopomorskiego i zestawiliśmy je z innymi miejscowościami.
Czytaj więcej