Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

Ubezpieczenie budynku a indywidualna polisa mieszkaniowa

Za co odpowiada wspólnota mieszkaniowa i lokator?
04 kwiecień 2017
Liczenie na to, że powstałe w lokalu szkody pokryje polisa wspólnoty mieszkaniowej, może okazać się błędne. Dlatego lepiej wykupić indywidualne ubezpieczenie chroniące finansowo przynajmniej od wybranych zdarzeń losowych. Korzyści z bycia zapobiegliwym mogą okazać się bezcenne.
Czytaj więcej

Gdzie kupić ubezpieczenie nieruchomości biurowych?

Dla działalności gospodarczej wymagana jest dopasowana polisa
21 marzec 2017
Polisa, która z nazwy jest mieszkaniową, dotyczy nieruchomości zamieszkanych przez lokatorów, którzy nie prowadzą w domu czy mieszkaniu działalności gospodarczej. W przeciwnym wypadku muszą oni zaznaczyć taką opcję na etapie wyboru produktu ubezpieczeniowego w sieci.
Czytaj więcej
06 marzec 2017
Wiele osób może zastanawiać się co to jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego i czy taki zapis jest w ogóle zgodny z polskim prawem. To dodatkowe zabezpieczenie dla banku sprawia, że wysokość kredytu ulega zmianie – niestety na niekorzyść klienta.
Czytaj więcej

Likwidacja szkody po zalaniu mieszkania

Procedura postępowania krok po kroku
23 luty 2017
Zalanie mieszkania jest jedną ze szkód, która znajduje się w zakresie zdarzeń losowych. Ale samych rodzajów niekontrolowanego wycieku czy przecieku wody może być kilka i nie każdy z przypadków kwalifikuje się do wypłaty świadczenia. Zanim do wypłaty odszkodowania dojdzie, należy pamiętać o wykonaniu niezbędnych czynności.
Czytaj więcej

Czy można mieć dwa ubezpieczenia mieszkania?

Podwójna polisa mieszkaniowa z ekonomicznego i prawnego punktu widzenia
16 luty 2017
Cena polisy mieszkaniowej jest stosunkowo niska w zestawieniu z innymi rodzajami ubezpieczeń. Wydatek ok. 200 zł w skali roku nie jest granicą zaporową dla przeciętnego lokatora, dlatego wiele osób zastanawia się nad powiększeniem sumy ubezpieczenia dokupując inny produkt polisy mieszkaniowej. Czy to się opłaca?
Czytaj więcej