Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 21 listopada 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Przy zakupie polisy na mieszkanie niezwykle istotne jest odpowiednie oszacowanie wartości nieruchomości. Wyjaśniamy, w jaki sposób dokonać kalkulacji, by za szkodę otrzymać adekwatne odszkodowanie.
Czytaj więcej
Data dodania: 13 listopada 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
W polisie mieszkaniowej umowa zwykle zawierana jest na rok. Wiele osób zastanawia się jednak, czy można ubezpieczyć mieszkanie tylko na wakacje. Na rynku ubezpieczeń trudno o takie oferty, ale jest to możliwe. Wyjaśniamy, jak to zrobić.
Czytaj więcej
Data dodania: 06 listopada 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Szukając mieszkania w tej części Polski, trzeba nastawić się na bardzo zróżnicowane i rozbieżne stawki. Cena za metr kwadratowy jest uzależniona od wiele czynników zewnętrznych i może być odmienna nawet w obrębie jednej dzielnicy. Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o ceny ubezpieczeń, które również mogą być urozmaicone, w zależności od ich zakresu i rodzaju lokalu.
Czytaj więcej
Data dodania: 21 października 2019 Data aktualizacji: 14 kwietnia 2020
Ubezpieczyciele w oparciu o pozyskane dane od lokatora oraz politykę własnej firmy szacują skalę podejmowanego ryzyka. Kwotacji zawsze dokonuje towarzystwo ubezpieczeniowe, nigdy broker czy innego typu pośrednik.
Czytaj więcej
Data dodania: 14 października 2019 Data aktualizacji: 11 grudnia 2019
Decydując się na ubezpieczenia mieszkania, warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zapisami w umowie. Bardzo ważnym jest, aby jeszcze przed zawarciem polisy, dokładnie wiedzieć, jakie są jej warunki ochrony oraz ewentualne wykluczenia.
Czytaj więcej