Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Polisowy blog

30 maj 2017
Spore podwyżki ubezpieczenia OC spowodowały, że właściciele pojazdów poszukują sposobów na obniżenie wysokości składki. Nie wszystkich interesuje wykupienie obowiązkowej polisy w pakiecie z AC, dlatego warto rozważyć ubezpieczenie nieruchomości. Sprawdź, ile możesz zyskać.
Czytaj więcej

Jak zgłosić szkodę zalania mieszkania?

Kontakt z ubezpieczycielem w razie zdarzenia losowego
29 maj 2017
Zalanie nieruchomości jest jednym z najpoważniejszych zdarzeń losowych, a w najbardziej skrajnych przypadkach dom czy mieszkanie mogą nadawać się wyłącznie do rozbiórki czy gruntownego remontu. Wtedy przyda się polisa mieszkaniowa i odszkodowanie odpowiadające sumie poniesionych strat.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie domu od gradobicia

Jak chronić nieruchomość przed gwałtownymi zmianami klimatu?
16 maj 2017
Grad jest zjawiskiem występującym sporadycznie, ale gwałtownie. Lodowe kule o średnicy kilku centymetrów uderzają w podłoże ze średnią prędkością ponad 80 km/h, powodując kosztowne straty na mieniu. Ucierpieć może nie tylko pozostawiony na zewnątrz samochód, ale też nieruchomość i jej oszklenie.
Czytaj więcej

Gdzie kupię ubezpieczenie dla domu z ogrodem?

Ochrona nieruchomości i elementów posesji
18 kwiecień 2017
Podstawowa wersja ubezpieczenia mienia dotyczy zdarzeń losowych, których skutki finansowe mogą dotknąć nieruchomość. Chronione może być także mienie znajdujące się poza domem w obrębie działki, tj. garaż, altana i inne obiekty małej architektury z ogrodzeniem włącznie. Czy ogród też wchodzi w ten zakres?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie budynku a indywidualna polisa mieszkaniowa

Za co odpowiada wspólnota mieszkaniowa i lokator?
04 kwiecień 2017
Liczenie na to, że powstałe w lokalu szkody pokryje polisa wspólnoty mieszkaniowej, może okazać się błędne. Dlatego lepiej wykupić indywidualne ubezpieczenie chroniące finansowo przynajmniej od wybranych zdarzeń losowych. Korzyści z bycia zapobiegliwym mogą okazać się bezcenne.
Czytaj więcej