Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 14 stycznia 2014

Najtańsza polisa w grudniu 2013 za 77 zł

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Najtańsza polisa sprzedana w grudniu 2013 roku za pośrednictwem naszego serwisu została wystawiona w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta i kosztowała ubezpieczonego jedynie 77 zł. To najtańsza polisa nieruchomości w ciągu ostatnich 4 miesięcy.

Od nowego roku informację o najtańszej polisie, sprzedanej za pośrednictwem serwisu www.ubezpieczeniemieszkania.pl, będziemy podawać raz w miesiącu, zaraz po tym jak zrobimy podsumowanie sprzedaży z poprzedniego okresu rozliczeniowego. 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Ważne jest abyście wiedzieli, że niektóre towarzystwa ustalają cenę minimalną, za którą możemy sprzedać polisę, tak aby zysk z polisy pokrył choćby koszty obsługi klienta. Taki limit mamy między innymi od Concordii, która umożliwia sprzedaż polisy za przynajmniej 100 zł. 

Mamy jednak także inny model współpracy z towarzystwami, który znajdziecie na stronie "Gotowe produkty ubezpieczeniowe". Tam opisujemy najważniejsze cechy ubezpieczenia mieszkania danego ubezpieczyciela i, po kliknięciu w przycisk "Oblicz składkę", przekierowujemy bezpośrednio na stronę towarzystwa ubezpieczeniowego. Jeśli przekierowany Klient kupi polisę, dane towarzystwo zaraportuje nam sprzedaż, jednak bez podawania szczegółowych informacji o sprzedanej polisie. Tą sprzedaż również bierzemy pod uwagę przy określeniu najtańszego ubezpieczenia mieszkania z danego miesiąca. 

Logotyp Warta

Szczęśliwcem, który kupił najtańsze ubezpieczenie nieruchomości w grudniu 2013 był Pan Paweł. Polisa została zawarta w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta i kosztowała 77 zł. Jest to najtańsza polisa sprzedana od 4 miesięcy. Niestety nie znamy szczegółów zakupionego ubezpieczenia, możemy się jednak domyślać że może to być ubezpieczenie o wąskim zakresie ochrony, np. wyłącznie od ognia i zdarzeń losowych, bądź wyłącznie od kradzieży elementów ruchomych. 

Ciekawe czy w 2014 roku ktoś zapłaci mniej za polisę? :)

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.