Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 18 lutego 2014

Najtańsza polisa w styczniu 2014 za 60 zł

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Rekordowo tania polisa ubezpieczenia nieruchomości została sprzedana w styczniu tego roku. Szczęśliwy Klient za polisę w firmie Warta zapłacił jedyne 60 zł. Czy za tak niską cenę można zapewnić sobie kompleksową ochronę?

Jak co miesiąc publikujemy informacje o najtańszych polisach ubezpieczenia nieruchomości, które sprzedały się za pośrednictwem naszego serwisu. 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

NIektóre firmy ubezpieczeniowe ustalają ceny minimalne polis dla opłacalności sprzedaży, zazwyczaj jest to 100 zł. W niektórych firmach natomiast można kupić polisę za dowolną kwotę. Jedną z takich firm jest Warta, w której już drugi miesiąc pod rząd pobijamy rekord najtańszej polisy. 

Najtańsze ubezpieczenie mieszkania w styczniu 2014 roku kupiła Pani Aleksandra za 60 zł! W Warcie udało się ubezpieczyć nieruchomości także za 83 zł i 84 zł. Zazwyczaj jednak ceny ubezpieczeń nieruchomości zaczynają się od 100 zł. 

Czy opłaca się kupić tanią polisę? 

To zależy w jakim celu kupujesz polisę. Jeśli ubezpieczasz wyłącznie dlatego, że wymaga tego od Ciebie bank, w którym zaciągasz kredyt hipoteczny, wówczas może wystarczyć Ci polisa w podstawowym zakresie, czyli chroniąca od ognia i zdarzeń losowych. 

Ryzyka w ubezpieczeniu nieruchomości

Źródło: www.coloribus.com

Jeśli najmujesz mieszkanie, ale posiadasz np. cenny laptop, drogą biżuterię, może dzieło sztuki, wystarczy Ci ubezpieczenie tylko i wyłącznie ruchomości domowych - zarówno od ognia i innych zdarzeń losowych, jak i od kradzieży. Najemcom poleca się również zakup ubezpieczenia OC w życiu prywatnym w razie wyrządzenia szkód osobom trzecim lub w mieniu (np. zalanie sąsiada). 

Jeśli chcesz kompleksowo zabezpieczyć swój dom lub mieszkanie, to raczej nie kupisz polisy za mniej niż 100 zł. Takie ubezpieczenie powinno zawierać ochronę murów, elementów stałych i ruchomości od ognia i zdarzeń losowych oraz kradzieży. Można ewentualnie dołączyć OC w życiu prywatnym i NNW. Taka polisa jest natomiast droższa, ale zapewnia kompleksową ochronę. 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.