Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 30 października 2013

Najtańsza polisa mieszkaniowa za 79 zł

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Średnia składka za ubezpieczenie nieruchomości w zeszłym tygodniu wynosiła 274 zł. Najtańszą polisę kupił mieszkaniec Warszawy, który za ubezpieczenie swojego mieszkania zapłacił jedyne 79 zł. Jesteście ciekawi jaki wybrał zakres ochrony?

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 

Z dotychczasowych analiz wynika, że nowa odsłona naszej witryny bardzo Wam się spodobała. Macie łatwy dostęp do zamówienia ubezpieczenia, zakupu jednego z gotowych produktów ubezpieczeniowych, a także porównania składki w kalkulatorze ubezpieczeń nieruchomości.

Zależy nam również, aby cały czas poprawiać jakość obsługi, która naszym zdaniem jest kluczowym elementem zadowolenia nie tylko naszych Klientów, ale i nas samych. Dziewczyny z działu sprzedaży chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i pomagają w dopasowaniu polisy najlepiej spełniającej Wasze oczekiwania zarówno pod względem zakresu, jak i ceny.

Dział sprzedaży Ubezpieczeniemieszkania.pl

Z raportu sprzedażowego z zeszłego tygodnia wynika, że średnia cena polisy mieszkaniowej wynosi 274 zł. Wszystko zależy od rodzaju nieruchomości i zakresu ochrony. Zdarzają się droższe polisy, zdarzają się też tańsze. I tak, najtańsza polisa mieszkaniowa sprzedana w zeszłym tygodniu kosztowała 79 zł! Kupił ją mieszkaniec Warszawy, ubezpieczając swój lokal mieszkalny od ognia i innych zdarzeń losowych na kwotę 10 tys. zł, ruchomości domowe od kradzieży na 5 tys. zł i odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym na 10 tys. zł.

Czy ktoś da... mniej? Przekonamy się w przyszłym tygodniu :)

 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.