Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 02 grudnia 2013

Najtańsze ubezpieczenie mieszkania w listopadzie 2013 za 100 zł!

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

100 zł - tyle zapłacił mieszkaniec Warszkowa za ubezpieczenie swojego mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych z cesją na bank na sumę gwarancyjną 157 tys. zł. Zobacz szczegóły szczęśliwej polisy z zeszłego tygodnia.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Listopad był dla nas bardzo dobrym miesiącem jeśli chodzi o sprzedaż ubezpieczeń nieruchomości. Zbiża się zima, więc wiele osób zaczyna myśleć o zabezpieczeniu swojego majątku przed szkodami takimi jak grad czy zaleganie śniegu i lodu, powodujące swym ciężarem zniszczenie budynku lub jego części.

Śnieg na dachu domu

Jeśli chodzi o ceny polis, to kształtowały w granicach od 100 zł do 2000 zł w zależności od przedmiotu i zakresu ubezpieczenia. 

Najtańsza polisa, którą wystawiliśmy w towarzystwie ubezpieczeniowym Concordia kosztowała 100 zł. Jest to ubezpieczenie lokalu mieszkalnego w miejscowości Warszkowo w województwie Zachodniopomorskim na kwotę 157 tys. zł z cesją na bank. Czym jest cesja na bank? 

Cesja oznacza przeniesienie praw z polisy ubezpieczeniowej na bank. Wymagana jest zazwyczaj przy udzielaniu przez bank kredytu hipotecznego. Na podstawie cesji ewentualne odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia jest przekazywane na rzecz banku, a nie Ubezpieczonego. W przypadku zakupu ubezpieczenia nieruchomości z cesją na bank jedynym warunkiem, który musi spełniać ubezpieczenie jest ochrona nieruchomości w razie ognia i innych zdarzeń losowych.

I taką też polisę kupił nasz Klient w zeszłym tygodniu. Za ubezpieczenie na okres 12 m-cy w towarzystwie ubezpieczeniowym Concordia zapłacił jedyne 100 zł. W grudniu życzymy Wam jeszcze więcej tak niskich składek za ubezpieczenia nieruchomości :)

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.