Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Polisowy blog

Najciekawsze poradniki z działu ubezpieczeń mieszkaniowych

Data dodania: 28 stycznia 2014

Ponad 50% respondentów kupuje ubezpieczenie mieszkania dobrowolnie

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Z sondy przeprowadzonej na jednym z naszych serwisów wynika, że 50,5% respondentów kupuje ubezpieczenie mieszkania, bo zależy im na ochronie mienia. 9% kupuje, ponieważ wymaga tego bank, w którym spłacają kredyt. 17,9% rozważa zakup ubezpieczenia nieruchomości, a 22,6% nie zaprząta sobie tym głowy.

Przez ostatnie 30 dni na naszym serwisie informacyjnym Ubezpieczenie.com.pl zamieszczona była sonda z zapytaniem: Czy kupujesz ubezpieczenie mieszkania (domu)? 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

W badaniu wzięło udział 212 osób, a jego wyniki są bardzo pozytywne. Aż 50,5% respondentów odpowiedziało, że kupuje ubezpieczenie nieruchomości, ponieważ zależy im na ochronie mienia. 22,6% odpowiedziało, że nie kupuje ubezpieczenia mieszkania. 9% odpowiedziało że kupuje, ale tylko dlatego, że wymaga tego bank, w którym spłacają kredyt. 17,9% respondentów zaznaczyło odpowiedź: Rozważam zakup. 

Wyniki sondy: Czy kupujesz ubezpieczenie mieszkania (domu)?

Źródło: Ubezpieczenie.com.pl

Ubezpieczenie nieruchomości staje się coraz popularniejszym ubezpieczeniem, które Polacy kupują dobrowolnie i świadomie - zależy im bowiem na solidnej ochronie mienia w obliczu częstych anomalii pogodowych i jakże naturalnych usterek i awarii instalacji technicznych, które mogą przyczynić się do powstania szkód wartych nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Spora grupa wciąż nie zabezpiecza swojego majątku, być może dlatego że polisa jest za droga, nie przewidują wystąpienia żadnych szkód, lub też nie zdają sobie sprawy z tego, jakie jest zadanie polisy ubezpieczenia nieruchomości i w jakich sytuacjach działa. 

Tej grupie polecam krótki poradnik o tym jak kupić dobre i tanie ubezpieczenie mieszkania lub domu, a osoby zainteresowane zakupem ubezpieczenia, przedłużeniem dotychczasowej polisy na kolejny rok lub tym, które ciągle się wahają, proponuję bezpłatne porównanie składek w kalkulatorze ubezpieczeń i zorientowanie się w tym, co obecnie oferują firmy ubezpieczeniowe dla zabezpieczenia nieruchomości i za ile.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.