Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 10 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Ubezpieczenie dobiega końca? Odnowimy Twoją polisę!

Redakcja 15.3.2016 | 11.12.2019
Polisy często są zawierane na rok lub kilka lat. Po tak długim czasie możemy zapomnieć o kończącej się ochronie. Jeżeli agent danego towarzystwa nie zadzwonił, żeby nas poinformować o przedłużeniu umowy, możemy pozostać bez ubezpieczenia.
Porównaj ceny

Nasze nieruchomości w każdej chwili są narażone na wszelkiego rodzaju zdarzenia losowe. Aby uchronić się przed nieoczekiwanym, postanawiamy ubezpieczyć swój majątek. W razie pożaru, powodzi czy kradzieży z odpowiednią polisą możemy liczyć na odszkodowanie.


Bez ochrony?

Brak finansowego zabezpieczenia może nas narazić na spore wydatki. W sytuacji, gdy dojdzie do włamania i utracimy drogie sprzęty takie jak komputery czy telewizory, będziemy zmuszeni ponownie je kupić, a całość sfinalizować z własnej kieszeni. Przedłużenie umowy  pozwoli uniknąć podobnych sytuacji.  Już teraz sprawdźmy, kiedy mija termin ochrony w naszej polisie. Jeżeli jest to np. przyszły miesiąc, powinniśmy już teraz wziąć pod uwagę przedłużenie ochrony.


Pomożemy

Kontaktując się z nami lub wypełniając prosty formularz przekalkulujesz składkę ubezpieczenia i dowiesz się na jaką ochronę możesz liczyć. Jeżeli jesteś zadowolony z dotychczasowego ubezpieczenia, będziesz mógł ponowić umowę z danym towarzystwem. Możliwe, że porównując oferty znajdziesz o wiele korzystniejszą polisę. Bezpośrednio na stronie lub po konsultacji z naszym doradcą będziesz mógł kupić ubezpieczenie nieruchomości, nie pozostawiając swojego majątku bez ochrony.

Porównaj oferty polis mieszkaniowych i wybierz tą, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Wystarczy, że zostawisz nam Twoje dane kontaktowe. Odpowiednie ubezpieczenie załatwimy od ręki!

Porównaj ceny
Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Sprawdź podobne artykuły