CUR_URL:https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/blog/ubezpieczenie-dobiega-konca-odnowimy-twoja-polise Ubezpieczenie dobiega końca? Odnowimy Twoją polisę!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Ubezpieczenie dobiega końca? Odnowimy Twoją polisę!

Redakcja 11.12.2019
Polisy często są zawierane na rok lub kilka lat. Po tak długim czasie możemy zapomnieć o kończącej się ochronie. Jeżeli agent danego towarzystwa nie zadzwonił, żeby nas poinformować o przedłużeniu umowy, możemy pozostać bez ubezpieczenia.
Porównaj ceny

Nasze nieruchomości w każdej chwili są narażone na wszelkiego rodzaju zdarzenia losowe. Aby uchronić się przed nieoczekiwanym, postanawiamy ubezpieczyć swój majątek. W razie pożaru, powodzi czy kradzieży z odpowiednią polisą możemy liczyć na odszkodowanie.


Bez ochrony?

Brak finansowego zabezpieczenia może nas narazić na spore wydatki. W sytuacji, gdy dojdzie do włamania i utracimy drogie sprzęty takie jak komputery czy telewizory, będziemy zmuszeni ponownie je kupić, a całość sfinalizować z własnej kieszeni. Przedłużenie umowy  pozwoli uniknąć podobnych sytuacji.  Już teraz sprawdźmy, kiedy mija termin ochrony w naszej polisie. Jeżeli jest to np. przyszły miesiąc, powinniśmy już teraz wziąć pod uwagę przedłużenie ochrony.


Pomożemy

Kontaktując się z nami lub wypełniając prosty formularz przekalkulujesz składkę ubezpieczenia i dowiesz się na jaką ochronę możesz liczyć. Jeżeli jesteś zadowolony z dotychczasowego ubezpieczenia, będziesz mógł ponowić umowę z danym towarzystwem. Możliwe, że porównując oferty znajdziesz o wiele korzystniejszą polisę. Bezpośrednio na stronie lub po konsultacji z naszym doradcą będziesz mógł kupić ubezpieczenie nieruchomości, nie pozostawiając swojego majątku bez ochrony.

Porównaj oferty polis mieszkaniowych i wybierz tą, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Wystarczy, że zostawisz nam Twoje dane kontaktowe. Odpowiednie ubezpieczenie załatwimy od ręki!

Porównaj ceny
Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Sprawdź podobne artykuły