Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Zamknij

Ubezpieczenie dobiega końca? Odnowimy Twoją polisę!

Redakcja 15.03.2016
Ubezpieczenie dobiega końca? Odnowimy Twoją polisę!
Strona główna
/
Blog
/
Ubezpieczenie dobiega końca? Odnowimy Twoją polisę!
Polisy często są zawierane na rok lub kilka lat. Po tak długim czasie możemy zapomnieć o kończącej się ochronie. Jeżeli agent danego towarzystwa nie zadzwonił, żeby nas poinformować o przedłużeniu umowy, możemy pozostać bez ubezpieczenia.
Spis treści

Nasze nieruchomości w każdej chwili są narażone na wszelkiego rodzaju zdarzenia losowe. Aby uchronić się przed nieoczekiwanym, postanawiamy ubezpieczyć swój majątek. W razie pożaru, powodzi czy kradzieży z odpowiednią polisą możemy liczyć na odszkodowanie.


Bez ochrony?

Brak finansowego zabezpieczenia może nas narazić na spore wydatki. W sytuacji, gdy dojdzie do włamania i utracimy drogie sprzęty takie jak komputery czy telewizory, będziemy zmuszeni ponownie je kupić, a całość sfinalizować z własnej kieszeni. Przedłużenie umowy  pozwoli uniknąć podobnych sytuacji.  Już teraz sprawdźmy, kiedy mija termin ochrony w naszej polisie. Jeżeli jest to np. przyszły miesiąc, powinniśmy już teraz wziąć pod uwagę przedłużenie ochrony.


Pomożemy

Kontaktując się z nami lub wypełniając prosty formularz przekalkulujesz składkę ubezpieczenia i dowiesz się na jaką ochronę możesz liczyć. Jeżeli jesteś zadowolony z dotychczasowego ubezpieczenia, będziesz mógł ponowić umowę z danym towarzystwem. Możliwe, że porównując oferty znajdziesz o wiele korzystniejszą polisę. Bezpośrednio na stronie lub po konsultacji z naszym doradcą będziesz mógł kupić ubezpieczenie nieruchomości, nie pozostawiając swojego majątku bez ochrony.

Porównaj oferty polis mieszkaniowych i wybierz tą, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Wystarczy, że zostawisz nam Twoje dane kontaktowe. Odpowiednie ubezpieczenie załatwimy od ręki!

Autor

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Oceń artykuł

Średnia ocena: 5.00

Głosów: 1

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.