Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Niebezpieczeństwa czyhające na nasz dom

Data dodania: 12 października 2015

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Dom jednoznacznie kojarzy się ze schronieniem, poczuciem bezpieczeństwa i rodziną. Ochrona rodziny jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego równie mocno powinniśmy dbać o miejsce, w którym mieszkamy. Budowa domu jest dla nas wielkim wyzwaniem i kolejno przywiązujemy wielką uwagę do każdego elementu – od wylania fundamentów, aż po położenie dachu. W późniejszym okresie również musimy pamiętać o jego prawidłowym bezpieczeństwie.

Kup 50% taniej ubezpieczenie domu

Katastrofy atmosferyczne

Mamy to szczęście, że nie żyjemy w klimacie sprzyjającym gwałtownym trąbom powietrznym czy groźnym falom tsunami. O wiele bardziej zagrożone są kraje amerykańskie czy azjatyckie zakątki z dostępem do oceanu. Niestety na przestrzeni lat nasz klimat zaczął się gwałtownie zmieniać. Przyczyną jesteśmy my sami, kiedy nie przywiązujemy dostatecznej uwagi do środowiska. Nasz kraj coraz częściej staje się ofiarą pogodowych anomalii. Przynoszą one ogromne straty mieszkańcom w każdej części kraju. Szczególne nasilenie naturalnych katastrof dostrzegamy podczas sierpniowych burz i nawałnic.

Uwaga złodziej!

Jeżeli przyroda oszczędzi miejsce, w którym mieszkamy, niebezpieczeństwem może być dla nas sam człowiek. Niestety w każdym miejscu pojawić się oszuści i złodzieje. Polska jako niezbyt bogaty kraj, tym bardziej ukształtowała przestępcze zachowania wśród społeczeństwa. Duże domy o znacznej wartości mogą stać się łupem złodziei. Staramy się zabezpieczyć nasz dom montując zamki i antywłamaniowe zabezpieczenia, jednak nie zawsze możemy przed każdym się ochronić.

Jak się zabezpieczamy?

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż mimo że mieszkamy w klimacie który jest łagodny jesteśmy dużo bardziej ostrożni, niż mieszkańcy krajów o zwiększonym ryzyku. W przeciwieństwie do Amerykanów stawiających nietrwałe budynki, nasze domy posiadają solidne fundamenty oraz grube mury. Żyjemy w przekonaniu, że dom jest ważną inwestycją, która zapewni bezpieczeństwo nam oraz przyszłym pokoleniom. Staramy się jak najlepiej chronić miejsce, w którym mieszkamy także przed włamywaczami. Nigdy nie zostawiamy otwartych drzwi, w przeciwieństwie do zachodnich krajów, w których nie zachodzi taka potrzeba. Warto pomyśleć także o właściwym ubezpieczeniu finansowym. Nie wszystko możemy przewidzieć i nie ze wszystkim sobie poradzić. Polisa mieszkaniowa będzie dla nas wsparciem, gdy nasze fizyczne zabezpieczenia nie wystarczą. W momencie uszkodzenia domu czy będąc ofiarą złodziei, możemy liczyć na odszkodowanie, które pozwoli pokryć poniesione straty.

Kup 50% taniej ubezpieczenie domu

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.