Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Zamknij

Panaceum na spokojny sen? Dobry materac i dobre ubezpieczenie

Redakcja 11.12.2019
Panaceum na spokojny sen? Dobry materac i dobre ubezpieczenie
Strona główna
/
Blog
/
Panaceum na spokojny sen? Dobry materac i dobre ubezpieczenie
Piękny i wygodny dom to nie wszystko. Do pełnego komfortu potrzebna jest jeszcze polisa, która gwarantuje sprawną likwidację ewentualnej szkody. Mając taką, każdą chwilę można spędzić nie martwiąc się o dom czy mieszkanie.

Zwykle ubezpieczenie mieszkania kojarzy się z ochroną przed włamaniem czy kataklizmami, takimi jak pożar czy powódź. Często nie wiemy jak bardzo praktyczna może być polisa mieszkaniowa również w codziennych sytuacjach.

 

Chyba nie ma osoby, którą cieszyłyby niespodziewane wydatki. Nagła awaria w łazience, przeciekający dach, szyba stłuczona przez podwórkowych piłkarzy, zepsuty telewizor po przepięciu czy kradzież roweru z garażu - to sytuacje, których raczej nie chcemy doświadczać. Zarówno ze względu na dezorganizację życia codziennego jak i nieplanowane koszty.

Polisa kosztuje mniej

Dzięki dobrej polisie ubezpieczeniowej można tego uniknąć, a na uwagę zasługuje fakt, że koszt ubezpieczenia jest nieporównywalnie mniejszy niż wartość powstałych szkód. Dla przykładu - naprawa klepki podłogowej i zacieków na ścianach po zalaniu to średni koszt ok. 3 000 zł, ubezpieczenie tych elementów to wydatek na poziomie ok. 100 zł. Za naprawę telewizora po awarii w wyniku przepięcia trzeba zapłacić ok. 1 000 zł, nie mówiąc o cenie zakupu nowego. A ubezpieczenie elektroniki i innych rzeczy ruchomych w domu kosztuje 100 zł.

Standardem w ubezpieczeniach mieszkaniowych Warty jest szeroki pakiet usług assistance. Dzięki niemu w trudnych sytuacjach można liczyć na pomoc fachowców. Co więcej, za usługę hydraulika, elektryka czy szklarza nie zapłacimy nic. W ramach składki za pakiet ubezpieczeń mieszkaniowych WARTA DOM KOMFORT PLUS skorzystamy też z pomocy lekarza w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku w dowolnym miejscu w Polsce. 

Zapewnia praktyczną pomoc

Takie zdarzenia jak włamanie, czy większa awaria w domu to nie tylko straty finansowe. To także problemy organizacyjne i duży stres. Co zrobić z wybitą szybą, przecież musimy iść do pracy? Gdzie się podziać, gdy mieszkanie nie nadaje się do użytku? Także z tymi problemami można sobie poradzić, posiadając ubezpieczenie mieszkaniowe w Warcie. Zapewni ono pomoc szklarza, który zabezpieczy okno na czas wymiany szyby i hotel dla rodziny, jeśli stan mieszkania po szkodzie wyklucza możliwość korzystania z niego.

Zaletą ubezpieczeń Warty jest wysoka jakość oferty i  przyjazny proces likwidacji szkód. W tym roku ubezpieczenia mieszkaniowe Warty zostały nagrodzone w rankingu konsumenckim godłem Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2016.

Autor

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.