Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 25 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Jakie ubezpieczenie chroni przed letnimi burzami?

Redakcja 26.8.2015 | 11.12.2019
Za oknem ciągle ciepła atmosfera, która jednych zachęca do wyjścia na zewnątrz i zbierania letnich promieni, innych natomiast odstrasza i zmusza do pozostania w chłodnym domowym zaciszu. Zarówno jedni jak i drudzy nie zastanawiają się jakie skutki może przynieść taka pogoda.
Porównaj ceny

Za oknem ciągle ciepła atmosfera, która jednych zachęca do wyjścia na zewnątrz i zbierania letnich promieni, innych natomiast odstrasza i zmusza do pozostania w chłodnym domowym zaciszu. Zarówno jedni jak i drudzy nie zastanawiają się jakie skutki może przynieść taka pogoda.

 

Zbyt duże sierpniowe temperatury nie trwają wiecznie i w końcu zmieniają się w porywiste wichury i gwałtowne burze niosące za sobą wiele zniszczeń. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ludzie nie wyobrażali sobie takich ataków przyrody, obecnie jednak możemy coraz częściej oglądać sytuacje jak w amerykańskich firmach. Tworzące się tornada, niegdyś nienaturalne, teraz atakują drzewa i budynki oraz zabierają ze sobą wszystko co niezabezpieczone i łatwe do uniesienia. Nie jest to codzienna sytuacja, jednak co jakiś czas w wiadomościach możemy usłyszeć o takich zdarzeniach w różnych częściach Polski.

Działalność człowieka w przeciągu ostatnich lat silnie narusza równowagę przyrody, dlatego nie może dziwić fakt, że sprzeciwia się ona wobec społeczeństwa. Nigdy nie wiemy, kiedy może zaatakować właśnie w miejscu, w którym mieszkamy. Gdy tragedia dosięga kogoś z naszego otoczenia zaczynamy zastanawiać się co on teraz zrobi. Żeby ochronić się przed takimi rozterkami należy się właściwie przygotować na to co może nieoczekiwanie przyjść.

Ubezpieczenie nieruchomości od pożaru i innych zdarzeń losowych jest rozwiązaniem, które powinniśmy zastosować w trudnych do przewidzenia sytuacjach. Da nam poczucie bezpieczeństwa i w kryzysowym momencie nie będziemy musieli myśleć „i co teraz?”. Dzięki wybraniu odpowiedniej polisy dokładnie będziemy wiedzieli co należy robić oraz że mamy szanse na odbudowę strat, które pociągnęły za sobą skutki nieprzychylnej pogody. Zwrócenie się do agenta ubezpieczeniowego powinno być uprzedzone zorientowaniem się w ofertach wielu agencji. Ilość informacji zamieszczanych w internecie pozwoli spokojnie zdecydować się na jedną z opcji i zapewni pomoc w wyborze najlepszej. Warto przeczytać dokładnie ogólne warunki ubezpieczenia i dopiero wtedy podjąć decyzję.

Tragedii spowodowanych naturalną katastrofą na pewno nie da się uniknąć i nawet najlepsze ubezpieczenie nie zwróci nam najcenniejszych aspektów jakimi jest emocjonalne przywiązanie do własności. Może jednak zapewnić początek w budowaniu dalszej, spokojnej egzystencji. Ubezpieczenie domu i rodziny jest częścią życia, której zdecydowanie nie powinniśmy lekceważyć, zwłaszcza teraz, kiedy co chwilę słyszymy o licznych nieszczęściach wywołanych przez przyrodę.

 

Porównaj ceny
Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Sprawdź podobne artykuły