Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pełna ochrona nieruchomości w Zasięgu Ręki

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Ubezpieczenie mieszkania – które wybrać?

Data dodania: 12 lutego 2015

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Mieszkanie jest azylem, miejscem, do którego zawsze możemy wrócić, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie. Wykupując ubezpieczenie mieszkania dbamy o poczucie bezpieczeństwa w naszych czterech kątach. Rynek ubezpieczeń niemalże pęka w szwach od ilości ofert ubezpieczeń mieszkaniowych. Zatem jak wybrać najwłaściwszy dla nas produkt i zapewnić sobie bezpieczeństwo i spokój?

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Aktualnie polisy mieszkaniowe oferuje aż dziesięciu ubezpieczycieli! Weźmy pod lupę wszystkie oferty, aby dowiedzieć się, do kogo właściwie są one kierowane i wybrać spośród nich tę najlepiej odpowiadającą naszym potrzebom!

 1. Allianz: Moje M i Moje M w budowie

  Allianz kieruje swoje ubezpieczenie mieszkaniowe do właścicieli mieszkań (również tych w budowie). Produkt Moje M (a szczególnie Moje M w budowie) jest skierowany do osób, które zakupują swoje wymarzone mieszkanie w stadium budów – czyli w takim, w którym prace adaptacyjne (remontowo-budowlane), umożliwiające wprowadzenie się do lokalu po raz pierwszy, nie zostały jeszcze zakończone

 2. Aviva: W Domu

  Aviva kieruje swoje ubezpieczenie zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i najemców. W przypadku tej polisy, ubezpieczenie nieruchomości w budowie wymaga konsultacji z ubezpieczycielem.

 3. Benefia: Edom

  Ubezpieczenie Edom, oferowane w trzech wariantach, jest skierowane do właścicieli nieruchomości – jednak w przypadku tej polisy nie istnieje możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie.

 4. Concordia Nieruchomości

  Ubezpieczenie Edom jest skierowane do właścicieli nieruchomości (również tych w budowie). Produkty te są sprzedawane wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem www.ubezpieczeniaonline.pl. Polisa Edom działa na zasadzie otwartego ubezpieczenia grupowego – dzieli się na cztery pakiety, z których pierwszy skierowany jest do osób posiadających kredyt hipoteczny i tym samym jest najczęściej wybieranym ubezpieczeniem przez klientów.

 5. Generali: Dom i Rodzina

  Dom i rodzina to polisa skierowana do właścicieli nieruchomości (również tych w trakcie budowy). Online można zakupić jedynie wariant Bursztyn oraz Rubin – wariant Diament jest dostępny jedynie u agentów Generali.

 6. Hestia – You Can Drive: ubezpieczenie Mieszkania/Domu

  Ubezpieczenie You Can Drive jest kierowane do właścicieli nieruchomości i zostało skonstruowane w sposób bardzo elastyczny. Polisa ta jest dostępna w dwóch wariantach: ubezpieczenie murów i wyposażenia.

 7. Liberty Ubezpieczenie: Mieszkania/Domu

  Ubezpieczenie oferowane przez Liberty skierowane jest do właścicieli nieruchomości (również w trakcie budowy) oraz najemców.

 8. Link 4: Dom

  Ubezpieczenie to jest skierowane zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Link 4 daje możliwość ubezpieczenia domku letniskowego wraz z nieruchomością.

 9. Proama: Mieszkanie, Dom, Dom Premium

  Ubezpieczenie to jest skierowane zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Proama oferuje szeroki zakres polisy i daje możliwość ubezpieczenia nieruchomości, w której jest prowadzona działalność gospodarcza.

 10. Warta: Dom24+

  Polisa Warty skierowana jest do właścicieli mieszkań i domów (również w trakcie budowy), osób wynajmujących mieszkania, użytkowników mieszkań, np. kwaterunkowych lub TBS oraz kredytobiorców zobowiązanych do dokonania cesji na bank. Warta daje możliwość rozdzielenia ubezpieczenia na dwie polisy: jedną dla mienia stanowiącego zabezpieczenie kredytu i drugą pozostałego ubezpieczeniowego mienia.   

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Nasza wiedza pozwala dostarczać treści sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi redaktorzy są łącznikiem między agentami ubezpieczeniowymi a osobami zainteresowanymi polisą. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia i poznasz wszystkie tajniki produktów polisowych i finansowych.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.